Рекламаbilstein video 2022

Чемпіонат світу з ралі-кросу 2021 виграв пілот екіпажу KYB EKS JC Йохан Крістофферссон.

Заключний етап перегонів на Нюрбургрингу (Німеччина) проходив драматично – колориту йому додали як нетипові снігові умови, так і два претенденти на перемогу.

Шведський гонщик стартував другим, відставши від лідера на 17 очок. Першого ж дня він скоротив розрив до чотирьох очок, і протягом другого дня фінішував попереду свого  основного  суперника.  Склалася  рідкісна  для автоспорту ситуація – два перші пілоти чемпіонату закінчили сезон із рівною кількістю очок! Тому визначальним фактором стала кількість перемог у фіналах, і попереду виявився Крістофферсон, який раніше перемагав у чемпіонатах 2017, 2018 та 2020 років.

Йохан Крістофферссон – найуспішніший пілот WRX на сьогоднішній день. Для нього це був четвертий чемпіонат світу з RX та перший сезон у KYB EKS JC. І йому вдалося закріпитися на місці найуспішнішого гонщика в історії цього виду спорту. Коментуючи свою перемогу, він сказав: «Четверте золото чемпіонату! Здається абсолютно неймовірним, адже це грандіозне досягнення всієї команди, яка самовіддано працювала цього року з постійною вірою в те, що в нас дійсно є шанс завоювати титул, і ми не здаємося!».

KYB щиро вітає Йохана Крістофферссона та його товариша по команді Енцо Іде, який завершив свій перший в історії чемпіонат WRX на 6-му місці, а також висловлює особливу подяку команді інженерів, механіків та обслуговуючого персоналу.

Це був унікальний за своєю складністю сезон, останній для  гоночних  автомобілів  на  традиційних  двигунах внутрішнього згоряння – очікується, що вже з наступного року екіпажі WRX пересядуть на електрокари.

 • На всіх суперкарах Audi S1 Quattro KYB EKS JC встановлено  амортизатори  KYB  та  електронні підсилювачі  керма  виробництва  KYB.  Більше інформації про підтримку компанією KYB автоспорту – на спеціалізованому сайті www.kybsport.com та у каналах соцмереж.

KYB – один з найбільших в світі ОЕ-виробників амортизаторів: кожен п'ятий новий автомобіль з конвеєрів по всьому світу в стандартній комплектації оснащений KYB. Для афтемаркета Європейський  підрозділ  KYB  також виробляє широкий асортимент пружин підвіски, та пропонує верхні опори і захисні комплекти.

Сучасна Автомайстерня" № 11 (157) 2021

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony