РекламаWOLF2021

Osram представляє автомобільну галогенну лампу підвищеної яскравості Night Breaker® 200. Новинка забезпечує збільшення яскравості до 200% порівняно з мінімальними вимогами стандартів. Розробники німецького бренду вирішили давню проблему балансу яскравості і довговічності «галогенок»: завдяки оптимізованій конструкції нові лампи Osram світять ще яскравіше за моделі попереднього покоління Night Breaker® Laser, при цьому вони не втратили в терміні служби порівняно з попередниками.

У порівнянні зі стандартними галогенними лампами світло від Night Breaker® 200 – на 200% яскравіше і на 20% більш біле (порівняно з мінімальними вимогами стандарту ECE R112 / R37, встановленого для автомобільних галогенних ламп головного світла). Ці якості особливо актуальні для автовласників, яким доводиться часто їздити в темний час доби, в тому числі по дорогах з малопомітними дефектами покриття. Лампи забезпечують комфорт і безпеку водіння за рахунок інтенсивного світлового потоку дальністю до 150 метрів і колірної температури, наближеної до природного денного світла. Такі характеристики освітлення дозволяють водієві завчасно помітити пішоходів і дорожні знаки, нерівності дорожнього полотна, припарковані на узбіччі автомобілі та інші небезпеки

Максимальної яскравості галогенної лампи вдалося домогтися за допомогою передових технологічних рішень: доопрацьованого складу газів у колбі, оптимізованої технології градієнтного покриття і модернізованої нитки напруги, яку інженери Osram максимально точно розмістили в прозорій ділянці колби між світлофільтрами. Спеціально спроектований фільтр відсікає зайве світло і створює правильний світлотіньовий кордон – у повній відповідності з вимогами європейського стандарту безпеки. Фахівці Osram підкреслюють, що лампа Night Breaker® 200 світить ще яскравіше, ніж популярна модель попереднього покоління Night Breaker Laser®, при аналогічному терміні служби.

Асортимент Night Breaker® 200 включає лампи для фар ближнього і дальнього світла стандарту H4 з колірною температурою 4050 кельвінів і лампи H7 (3700 кельвінів), які крім головного освітлення можуть використовуватися в протитуманних фарах і денних ходових вогнях. Нові лампи Osram виробляють у Німеччині і постачають на ринок у картонній коробці або подвійному пластиковому боксі – продукти з такою упаковкою включено в програму OSRAM Trust, за допомогою якої покупець може швидко перевірити справжність виробу на спеціальному сайті.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony