РекламаGates 2021

З метою захисту оригінального продукту від підробок, компанія HEPU (Німеччина) змінила дизайн упакування своїх охолоджуючих рідин.

Починаючи з вересня 2020 HEPU постачатиме своїм офіційним дистриб’юторам по всьому світу перші каністри із тисненням логотипу в коробках нового дизайну. Наступні місяці стануть перехідним періодом. Офіційні партнери-дистриб'ютори  HEPU  постачатимуть охолоджуючі рідини в упакуваннях та каністрах як старого зразка, так і нового дизайну. Компанія HEPU  удосконалила  всім  відому білу  каністру  тисненням  логотипу «HEPU - The Original», а також новим написом «Made in Germany», тим самим зробивши важливий крок для надання неабиякого значення як високоякісному упакуванню, так і його вмісту.

Картонна коробка-упакування із сучасними графічними елементами та написом по периметру «HEPU - The Original» у повній мірі відображає якість німецького продукту.

HEPU як провідний німецький виробник водяних помп для ринку автозапчастин, виступає за компетентність та новаторський підхід у галузі систем охолодження.  Охолоджуючі  рідини HEPU преміум класу, які виготовляються виключно в Німеччині, гарантують захист від корозії, захищають двигун від перегріву та забезпечують захист від замерзання. Продукт чітко відповідає специфікаціям  виробників  транспортних засобів, а двигун надійно захищений за будь-яких експлуатаційних та важких погодних умов. Саме завдяки цьому два преміум-продукти: антифриз HEPU та оливи MAXXUS є відмінним доповненням до водяних помп HEPU та його комплектів, а також комплектів ланцюгів синхронізації.

Оновлений дизайн каністр HEPU із додатковим захистом дозволить купувати лише оригінальний  продукт. Нагадуємо, що охолоджуючі рідини HEPU слід купувати лише у офіційних  дистриб’юторів, щоб у повній мірі виключити ймовірність купівлі підробки.

журнал "Сучасна автомайстерня" № 7-8 (144)

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony