РекламаGates 2021

Нові продукти

Оливи і мастила

Варто знати

2 місяці тому  18.07.2021, ~ Administrator   

Ми ще більше розширити свій інноваційний асортимент GAS, випустивши цілком новий продукт WOLF VITALTECH 5W30 GAS! Новий мастильний матеріал є відповіддю на зростання ринку транспортних засобів на альтернативному пальному і доповнює передову моторну оливу VITALTECH 5W40 GAS у лінійці GAS.

В останні роки європейський ринок інноваційних автомобілів, що працюють на газі, стабільно зростав. У поточному році автомобілі з двох паливними двигунами, а також двигунами на ЗВГ (зріджених вуглеводневих газах) та СПГ (стиснутому природному газі), складають 3,2% пасажирських автомобілів і 1,5% легких комерційних автомобілів. Завдяки інвестиціям регіонального масштабу в газову інфраструктуру, змінам в автомобільній промисловості і впровадженню законодавства про викиди екологічні переваги газових транспортних засобів стають все більш привабливими для автомобілістів і менеджерів автопарків.

Найбільш поширеним типом транспортних засобів, що працюють на газі, є двох паливний двигун, в якому використовують комбінацію бензину та ЗВГ (зрідженого вуглеводневого газу) або бензину і СПГ (стисненого природного газу). Двох паливні автомобілі складають 98% ринку транспортних засобів, що використовують альтернативне пальне, причому більша частина їх популярності пов'язана з можливістю дооснащення газовою системою наявні моделі.

Подібні автомобілі представляють певні складності для механіків і автомайстерень. Як вибрати відповідну моторну оливу? Які особливі потреби є в автомобілів з двигуном, що працює на двох видах пального?

Перш за все, використання ЗВГ і СПГ призводить до підвищених температур згоряння. Це може пошкодити клапани і викликати накопичення кислотних з'єднань в двигуні – про що повинні знати всі технічні фахівці. Отже, що можна зробити для вирішення унікальних проблем транспортних засобів з газовими двигунами?

Wolf Lubricants продовжує інвестувати в лінійку моторних олив серії GAS – продуктів, розроблених для цього зростаючого ринку. Спочатку ми представили інноваційний продукт WOLF VITALTECH 5W40 GAS, а тепер, після доопрацювання, розширюємо асортимент GAS, включивши в нього зовсім нову оливу WOLF VITALTECH 5W30 GAS для ще більшого охоплення ринку.

Лінійка GAS від Wolf складається з високоякісних базових олив і сучасного пакету присадок, також вона допомагає захистити клапани двигуна й нейтралізувати шкідливі кислотні сполуки. Ці моторні оливи володіють чудовою плинністю, що полегшує холодний запуск, забезпечує чудове змазування і скорочує зношування двигуна, а якісні інгредієнти дозволяють збільшити інтервали заміни оливи (відповідно до вимог автовиробників). Вони забезпечують повний захист транспортних засобів з двигунами, що працюють на двох видах пального, а також на ЗВГ і СПГ.

А що можна сказати про інші типи двигунів? Лінійка GAS від Wolf також може використовуватися в різних автомобілях з бензиновими і дизельними двигунами – що значно спрощує вимоги до складських запасів для дистриб'юторів та автомайстерень. WOLF VITALTECH 5W30 GAS і WOLF VITALTECH 5W40 GAS тепер доступні в упаковках різного об'єму - від 1 до 1000 літрів.

Коротко:
Європейський ринок інноваційних автомобілів, що працюють на газі, стабільно зростає.

Ми розширили свій інноваційний асортимент GAS, випустивши цілком новий продукт VITALTECH 5W30 GAS.

Це моторна олива доповнює оливу VITALTECH 5W40 GAS у нашому асортименті для газових двигунів.

Наша лінійка GAS, спеціально розроблена для задоволення вимог, що пред'являються до працюючих на газі автомобілів, забезпечує відмінне охоплення автопарків.

Захищаючи клапани двигуна і нейтралізуючи кислотні сполуки, ця інноваційна серія допомагає полегшити холодний запуск, знизити зношування двигуна і збільшити інтервали заміни!

За матеріалами компанії WOLF

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony