РекламаCTR2020

У нових моделях покришок з технологією Run Flat планують використовувати поліпшені та оптимізовані матеріали. Про їх розробку повідомили у японській компанії Omikenshi, що спеціалізується на створенні волокна для автомобільної гуми. У разі успіху цієї ідеї шини з оновленим складом з'являться на ринку в 2021 році.

Нова технічна розробка від Omikenshi

Японський виробник Omikenshi, що займається виготовленням натурального і синтетичного волокна для автомобільної гуми та інших виробів, повідомив про свій новий винахід. Після тривалих досліджень і випробувань інженери компанії планують почати промислове виготовлення інноваційних матеріалів для каркасів шин з технологією Run Flat.

Нову ідею Omikenshi розробляє спільно з компанією Zeon, яка займається виготовленням синтетичного каучуку, і деякими іншими профільними організаціями. Технологія полягає у виборі принципово нового синтетичного складу, що дозволяє не тільки вдосконалити функціональні властивості шин Run Flat, але і скоротити час на виготовлення таких виробів і знизити збитки для навколишнього середовища.

Які саме виробники покришок будуть використовувати цю технологію у своїх покришках - ще невідомо. В Omikenshi повідомили про те, що перші зразки новинки шиновиробники отримають вже найближчої зими і в разі успішних випробувань ця технологія може зайняти своє місце у виробництві шин популярних брендів.

Нові технології для шин з Run Flat: основні оновлення

Як відомо, зимові, літні або всесезонні шини з використанням Run Flat відрізняються спеціальним чином посиленими боковинами із застосуванням більш міцних віскозних волокон. На відміну від звичайних покришок, у разі пошкодження на дорозі вони здатні безпечно і досить комфортно доїхати до найближчого автосервісу. Це дійсно зручно, оскільки, знизивши швидкість до 80 км/год, можна проїхати до 100 км самостійно, без заміни колеса або виклику евакуатора. Крім посиленого корду, деякі виробники додають також поліуретанові кільця, які захищають колісний обод, підвищуючи стійкість до проколу.

З урахуванням цих властивостей, з метою їх поліпшення та удосконалення інженери Omikenshi і їх партнерів розробили абсолютно новий склад. Серед головних характеристик називають такі:

 • замість традиційної віскози нова технологія передбачає використання найсучаснішої целюлози із застосуванням спеціальних високоміцних вуглецевих нанотрубок;
 • при виробництві волокна нового типу з'явиться можливість заощадити ресурси, оскільки ця технологія дозволяє повторно використовувати необхідні розчинники. В результаті і собівартість, і ціни на готові вироби можуть бути істотно знижені;
 • екологічність технології. Технологія Omikenshi передбачає зниження викидів вуглеводів на етапі виготовлення волокна приблизно вдвічі. Це справляє позитивний вплив на стан навколишнього середовища.

Враховуючи, що шини з технологією Run Flat у зв 'язку зі своїми особливостями мають більш високу вартість в порівнянні з аналогічними звичайними покришками, завдяки зменшенню собівартості розробки Omikenshi з'явиться можливість знизити ціну на готові вироби.

Джерело: infoshina.com.ua

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony