РекламаCTR2020

Нові продукти

Шини

Варто знати

11 днів тому  16.10.2020, ~ Administrator   

Нові та вживані шини для всього транспорту, починаючи від легкових автомобілів, включно з комеційними, вантажівками, закінчуючи промисловими та спеціалізованими машинами. Широкий асортимент. Ремонт шин та багато інших послуг. Це широкий спектр можливостей компанії Seban з польського Рогова, що поблизу Торуня. Компанія успішно працює на ринку, про що свідчить понад 25 років роботи, але яка також шукає нових ділових партнерів. Тому що хороша бізнес-ідея для українських компаній!

- Ми хотіли б спростувати стереотип про те, що вживані шини не придатні для подальшого використання, - говорить Себастьян Сахарук, власник Seban, в інтерв’ю виданню Tyres. - Часто ми купуємо шини у великих об’ємах, коли вони практично не використовувались, адже часто клієнти замінюють шини після одного сезону використання.

                                                                                                                                                   Себастьян Сахарук, власник компанії "Себан"

Вживані шини, як для легкових автомобілів, так і для великих транспортних засобів, потрапляють у Seban переважно зі скандинавських країн та Західної Європи. - "Ми працюємо вже багато років. Купуємо шини у постійних ділових партнерів, тому маємо гарантію на придбані товари. Крім того, у нас є спеціалізована лабораторія для ремонту та перевірки шин кваліфікованими працівниками, - каже Себастьян Сахарук. При потребі, шини ремонтують за допомогою ремонтних вставок на професійному обладнанні. У лабораторії є спеціальна ванна для відновлення рисунка протектора всіх типів шин. Seban настільки впевнена у якості використаних шин в асортименті, що пропонує гарантію".

В Україні та сусідніх з Польщею країнах, куди Seban постачає шини, є багато охочих їх придбати. Звичайно, основна причина полягає у низькій ціні. - У нас є постійні роздрібні та гуртові клієнти, але через високу частоту поставок ми шукаємо більш постійних ділових партнерів у галузі гуртової торгівлі легковими шинами, - додає власник компанії.

У лабораторії шини оцінюють на знос і, в деяких випадках, ремонтують

Не тільки продажі
Компанія також забезпечує сервісне обслуговування шин і транспортних засобів у Рогові та Торуні. - "Сервіс у Рогові надає широкий спектр послуг, від пасажирських шин до вантажних, промислових та сільськогосподарських шин. Ми виконуємо серйозний і спеціалізований ремонт шин і маємо мобільний сервіс, який дозволяє нам виконувати послуги в районі, вказаному клієнтом. Другий сервіс розташований у Торуні та надає послуги у галузі пасажирських шин і механіки транспортних засобів. Він належить до мереж Firststop та Pofiauto, і з цієї причини займається сервісним обслуговуванням автопарків та приватних автомобілів, - каже власник компанії, акцентуючи на владі професійному колективу в успіх компанії. Seban також має мобільні служби шин, в т.ч. для великих промислових або сільськогосподарських шин. Цікава послуга в пропозиції компанії – можливість заміни шин в автопарку легкових автомобілів, навіть при кількості автомобілів понад сотню, у приміщеннях замовника".

                                                                                                                                                                                     Починаючи від легкових шин, вантажних, закінчуючи сільськогосподарськими та спеціалізованими шинами

Себан
Рогово 37
87-162 Любіч
тел. / факс: +48 56 663 38 95
biuro@seban.torun.com.pl
www.seban.torun.com.pl

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 1
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony