Рекламаbilstein brand 2022

Фірма RANAL (Польща) працює на ринку авторемонтних лакофарбових матеріалів вже 27 років. За цей час вона завоювала клієнтів у понад 30 країнах. Володіючи багатолітнім успішним досвідом роботи, компанія змінює та модифікує свою продукцію. Наш рецепт успіху - відкритість до пропозицій наших клієнтів та їх потреб. Завдяки цій політиці ми нещодавно представили на ринок кілька нових продуктів.

У 2020 році ми представили на ринок нову лінійку R-детейлінг, яка включає такі продукти, як:

Кривавий диск. Очисник дисків.

Це ефективний очищаючий препарат з ефектом «кровоточивості», що реагує на сильний бруд на автомобільних дисках. Видаляє стійкі експлуатаційні забруднення з усіх типів сталевих, алюмінієвих, хромованих та пофарбованих дисків. З допомогою цього продукту очищення забруднених коліс стає швидким та ефективним, і немає жодного ризику подряпин.

Віск для нанесення «по мокрому»
Найновіша формула полірувального воску з потрійним ефектом, який можна наносити на мокрий лак. Він прискорює висихання автомобіля після миття, робить покриття більш глянцевим, повертає природний блиск, захищає від несприятливих погодних умов. Швидкий, ефективний, гарантує збереження покриття у відмінному стані. Може використовуватися для всіх типів лаку.

Емаль аерозольна для гальмівних супортів
Емаль призначена для захисту гальмівних супортів і барабанів від корозії. Фарба витримує нагрівання до 150°C. Завдяки цій фарбі колеса отримають спортивний характер. Продукт можна використовувати при тюнінгу автомобілів та мотоциклів. Фарба стійка до стирання, подряпин, ударів і бензину. Випускається в 4 кольорах (чорний, червоний, сріблястий, жовтий) .

Слід також згадати про наші засоби захисту шасі та кузова автомобіля:

Antigravitex Professional

Засіб  для  захисту  кузова автомобіля Antigravitex Professional. Цей продукт призначений для захисту кузову автомобіля від олив, бензину, каменів, солі та води. Його використання дозволяє запобігти або уповільнити утворення вогнищ корозії. Після нанесення ми отримуємо еластичне, міцне ітверде покриття. Крім того, після регулюючи тиск при нанесенні тиск розпилення можна отримати покриття будь-якої товщини.

RUBBER PROTEX PLUS

Подібні властивості має продукт RUBBER PROTEX PLUS. Цей матеріал на бітумній основі з  мінеральними  наповнювачами призначений для захисту шасі автомобіля від корозії та негативної дії зовнішніх факторів. Його можна наносити як за допомогою пістолета для в’язких мас, так і пензлем. На відміну від засобу для захисту кузова Antigravitex , його не можна покривати лаком. Це вдосконалений RUBBER PROTEX.

Мета цієї статті розповісти про нові продукти, які з’явились у нашому асортименті за останні кілька місяців. Однак слід також згадати і про ті матеріали, які користуються великою популярністю завдяки гарній якості та ціні.

Акриловий лак FAST 2 + 1

Дуже відомим і хорошим продуктом у нашій пропозиції є акриловий лак FAST 2 + 1. Його варто через універсальність у швидкому ремонті, а також через те, що даний лак маляри із задоволенням використовують восени, взимку та на початку весни, коли на вулиці досить холодно. Це двокомпонентний прозорий акриловий лак із підвищеною стійкістю до подряпин, який має дуже короткий час висихання. Він досягає своєї робочої твердості через 20 хвилин при 60˚С. Сумісний з усіма базовими лаками, наявними на ринку, також його можна використовувати з водними матеріалами. FAST 2 + 1 стійкий до впливу УФ випромінювання та погодних умов.

Акрилова грунтівка HS Professional 3:1

Ще один продукт, який набуває все  більшої  популярності  серед автомалярів - акрилова грунтівка HS Professional 3:1. Це двокомпонентна наповнювальна ґрунтівка на основі високоякісних акрилових смол. Вона легко змішується, має короткий час висихання та чудово шліфується та відрізняється хорошими наповнювальними властивостями, завдяки чому з її допомогою можна заповнити заповнити риски, що утворилися під час шліфування. Це прекрасна основа, яка гарантує ідеальний зовнішній вигляд лакофарбового покриття.

Антикорозійна епоксидна грунтівка 3:1

Також варто згадати нашу антикорозійну епоксидну грунтівку 3:1.
Це двокомпонентна сіра ґрунтівка, призначена для нанесення пістолетом-розпилювачем. Перший  її  компонент –грунтівка, виготовляється на основі епоксидних смол та відповідних наповнювачів. Другий  компонент–затверджувач, виготовляється на основі аліфатичних амінів. Завдяки використанню  високоякісних  смол  та спеціальних добавок ця ґрунтівка має чудову корозійну стійкість та дуже високі ізоляційні властивості.

Застосовується  при  ремонті ремонті  автомобілів  для  грунтування нових елементів. Особливо рекомендується її застосовувати при фарбуванні вантажних автомобілів та автобусів. Можна використовувати із шліфуванням та без нього (в методі «мокрий по мокрому»). Це ідеальна основа, яка гарантує високу міцність і відмінний зовнішній вигляд лакофарбового покриття. Безпосередньо на цю грунтівку можна наносити фінішний лак.

Як би ми не хотіли, але не можливо описати всі продукти, які є в нашій пропозиції, а також розповісти про особливості їх використання. Щоб отримати детальну інформацію про продукцію RANAL, звертайтеся до нашого дистриб'ютора Василя Анісімова та відвідайте нашому веб-сайт www.ranal.pl.

Василь Анісімов
тел. +38 050 355 83 01

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony