Рекламаbilstein action

Підприємство RANAL Sp. z o.o., цього року відсвяткувало своє 25-річчя. За цей час компанія отримала клієнтів у понад 30 країнах. Завдяки багаторічному досвіду та налагодженому зворотному зв’язку, підприємство вирішило створити особливу лінійку продуктів BLACK LINE PROFESSIONAL. У цій статті ми розповімо про декілька новинок, які з'явилися у цій лінійці.

Почнемо з найновішого продукту – поліестрової шпаклівки 3-в-1. Перш за все, новий продукт характеризується надзвичайною універсальністю, дуже хорошою адгезією до різних типів основи (наприклад, сталь, алюміній, оцинкований лист, старі лакофарбові покриття та поліефірні ламінати). Шпаклівка містить оптимальну кількість скловолокон і має різну зернистість. Висока еластичність дає можливість нанесення на елементи, які піддаються механічним коливанням. Ця шпаклівка дуже подобається малярам, тому що вона не залишає проколів, має функцію зміцнення поверхні, високі показники заповнення, тому її можна використовувати як у процесі ремонту, так і підготовки до нанесення фарби. Продукт доступний в упаковках по 0,9 кг та 1,9 кг.

Наступним продуктом є швидко застигаючий акриловий ґрунт "FAST" 5:1 на основі високоякісних акрилових смол. Він характеризується дуже гарною адгезією до різних основ, що забезпечує надійний захист від корозії. Висока в'язкість продукту дозволяє наносити дуже товсті шари, заповнюючи тріщини та нерівномірності основи, до того ж наносити продукт можна на суху основу або «мокрим-по-мокрому». Ґрунт висихає через 2 години при 20°С, а в камері фарбування при 60°С – 15 хв. Продукт призначений для швидкого ремонту 2-3 елементів. Його життєздатність після змішування з затверджувачем становить близько 20 хвилин. Продукт доступний в сірому кольорі, в тарі 0,8 л + 0,16 л.

На завершення представимо ще один продукт від RANAL – акриловий розорий лак HS Professional. Цей продукт характеризується високою еластичністю та відсутністю тенденції до стікання. Завдяки збільшеному сухому залишку, сухе покриття має високий блиск, "глибину" та чудовий зовнішній вигляд. Сумісний з усіма базовими лаками, доступними на ринку. Постачається разом з повільним, стандартним або швидким затверджувачем – на вибір користувача та залежно від умов застосування. Завдяки своїм властивостям, цей лак також можна наносити на водорозчинні бази. Продукт можна наносити в півтора шару без розчинника, а також двома шарами з додаванням 5% акрилового розчинника.

Більш детальну інформацію про продукцію RANAL можна отримати у дистриб'юторів, а також на сайті www.ranal.pl

Василь Анісімов
тел. +38 050 355 83 01

журнал "Сучасна Автомайстерня", № 4(121)2018

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony