Рекламаbilstein brand 2022

Індивідуальність, безпека і технологічність – це основні характеристики нових повністю світлодіодних модульних задніх ліхтарів для вантажівок і причепів з системами живлення напругою 24 вольти від експерта на ринку автомобільного освітлення та електроніки компанії HELLA.

Завдяки запатентованій технології HELLA LED light curtain з'явилася можливість індивідуально налаштовувати параметри заднього ліхтаря. Додати індивідуальність заднім ліхтарям автомобіля допомагає графіка у вигляді точок, смуг і геометричних форм. Директор з продажів Hella у напрямку Автопричепи, Георг Фінк зазначив: «Так ви можете зробити задні ліхтарі основним елементом дизайну і виділити автомобілі вашої марки із загального потоку. Зараз індивідуалізація освітлення все більш важлива для диференціації в автомобільній галузі. І це важливо для виробників не тільки в секторі повітряного транспорту, а й у сегменті вантажних автомобілів, причепів та автопоїздів».
Автовиробники також можуть вибрати потрібний колір кронштейна ліхтаря (наприклад, свій фірмовий колір). Як пояснив Георг Фінк: «Лінза ліхтаря може бути червоною або прозорою: тоді буде видно всі ваші фірмові кольори». Також ви можете вибрати стандартний або динамічний варіант виконання покажчика повороту.

Ліхтарі заднього ходу від HELLA не тільки дають свободу індивідуалізації дизайну. У них реалізовано унікальну технологію діодної завіси, яка забезпечує рівномірність освітлення, оскільки в них не застосовують окремі розрізнені оптичні елементи. Задня завіса HELLA має розмір 144 квадратних сантиметри – що майже удвічі більше за попередні моделі та забезпечує хорошу видимість ліхтаря за будь-яких умов, навіть у сутінках, при тумані або на великій відстані.

Глибина повністю світлодіодних ліхтарів HELLA становить усього 55,5 міліметрів, що відповідає «плоским» технологіями майбутнього. Також на обох сторонах ліхтарів є роз'єми для установки ультразвукових датчиків (наприклад, для парктроніка). Крім того, система має функції управління проблисковими габаритними вогнями, індикатором несправності покажчиків повороту, системою контролю стоп-сигналів і покажчиків повороту. При її використанні зникає потреба у додаткових елементах управління і схемах підключення, що дозволяє знизити витрати.

Повністю світлодіодні ліхтарі призначені для автомобілів з 24-вольтовою бортовою
системою живлення. На кожух фар встановлено зовнішнє покривне скло (доступне у червоному і прозорому кольорі) з високоміцного полікарбонату. Ліхтарі заднього ходу HELLA мають клас захисту IP 6K9K: вони не тільки пиленепроникні, але й можуть витримувати мийку під високим тиском, а також відповідають вимогам стандарту ISO 26262 щодо дорожніх транспортних засобів. Ліхтарі пропонують у комплектації як з гумовим кріпленням, так і без нього. У стандартному варіанті ліхтарі підключаються до системи живлення автомобіля через центральний 7-контактний роз'єм DIN, а 2-контактні роз'єми AMP SUPERSEAL дозволяють підключити додаткові функції освітлення.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony