Рекламаbilstein action 2021

Нові продукти

Діагностика

Шини

Варто знати

20 днів тому  22.03.2021, ~ Administrator   

Виробники шин і автомобільні експерти постійно нагадують водіям про необхідність регулярно контролювати тиск в шинах. Недостатній тиск тягне за собою підвищену витрату палива, інтенсивне стирання плечових зон протектора, збільшення гальмівного шляху, погіршення курсової стійкості і керованості і навіть ризик розбортування або руйнування шини на високій швидкості. Підвищений тиск, в свою чергу, супроводжується нерівномірним зносом центральній частині протектора, зниженням поперечного зчеплення і реакцій на рулювання.

Однак багато автовласників не звикли регулярно стежити за тиском в шинах. Різні дослідження показали, що окремі користувачі вважають автомобільні компресори недостатньо надійними і зручними в обігу, інші відчувають труднощі з приєднанням штуцера шланга до ніпеля і зчитуванням показань шкали манометра. Особливий дискомфорт викликає обслуговування шин в погану погоду і темний час доби.

Ці проблеми вирішує нова серія компактних автомобільних компресорів OSRAM TYREinflate, яка відповідає підходу good-better-the best - від базового продукту до топового. На всі пристрої поширюється дворічна гарантія виробника.

Практичність і надійність в компактному корпусі
Лінійка компресорів OSRAM TYREinflate включає три моделі, схожі за дизайном і основним конструктивним рішенням. Кругла плоска форма забезпечує стійкість при роботі і дозволяє зручно розмістити пристрій у багажнику або всередині запасного колеса.

Кожен компресор забезпечено великою кнопкою включення-виключення, яку при необхідності зручно натискати ногою; є відсік для тимчасового розміщення ковпачків ніпелів. Кабель живлення зі стандартним роз'ємом 12 В і повітряний шланг можна швидко сховати всередину корпусу, а змінні перехідники дозволяють також накачувати надувні човни, матраци, м'ячі, колеса дитячих колясок та ін.

Початкова модель OSRAM TYREinflate 200 має всі базові функції, необхідні для комфортної роботи, включаючи 55-мм аналоговий манометр з великою і зручною для зчитування шкалою та шланг з накручуваним штуцером, який легко приєднується до ніпеля шини.

OSRAM TYREinflate 450 поєднує оптимальний набір функцій, з яких найбільш важливою і зручною для користувача стала функція автоматичного відключення при досягненні заданого тиску, причому останнє встановлене значення залишається в пам'яті приладу. Високу точність показів забезпечує манометр з цифровою РК-шкалою. Збільшена потужність цього компресора дозволяє швидше накачати шину, а вбудований світлодіодний ліхтарик забезпечує додаткову зручність у темний час доби.

Флагманська модель OSRAM TYREinflate 1000 відрізняється ще більшою продуктивністю, великим РК-дисплеєм з оптимізованим налаштуванням автоматичного обмежувача тиску, значно довшим повітряним шлангом (700 замість 500 мм) і кабелем живлення (3,5 м замість 3,0 м). До цього компресора додається чохол для зберігання, а також робочі рукавички і запасні ковпачки для ніпелів.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony