РекламаCTR2020

Нові продукти

Шини

Варто знати

місяць тому  24.02.2020, ~ Administrator   

Розробка знаходиться у вільному доступі, і партнери пропонують її до використання іншим виробникам.

Компанія Continental спільно з Kordsa, одним з лідерів в області розробки і виготовлення армуючих матеріалів для шинної галузі, впровадила в серійне виробництво нову технологію Cokoon, яка дозволить зменшити негативний вплив на навколишнє середовище. Нова технологія просочення корду розроблялася з 2017 року, а з 2019 її використали у виробництві 250 000 легкових шин.

Нова технологія розроблена для того, щоб при просочуванні текстильного корду можна було відмовитися від резорцину і формальдегіду. Як кажуть в Continental, після того як було оголошено, що технологія буде доступна всім учасникам галузі, вона викликала великий інтерес в індустрії, і більше 40 компаній з числа виробників шин, текстилю і т.д. планують отримати ліцензію і використовувати розробку при виготовленні своєї продукції. Ліцензія буде видаватися безкоштовно, і таким чином Continental і Kordsa мають намір внести свій вклад в підвищення екологічності шинної галузі. Партнери при цьому очікують, що ліцензіати також будуть відкривати доступ до нових розробок, які будуть створені на основі технології Cokoon.

«Розробка виявилася вкрай успішною, і результати перевершили наші очікування», - заявив доктор Андреас Топп, віце-президент по розробці і впровадженню нових матеріалів і процесів шинного підрозділу Continental. – «Відгуки від тих, хто випробував технологію, були настільки позитивними, що ми почали використовувати її в серійному виробництві наших шин. У 2020 і наступних роках ми розширимо її застосування, і це буде для нас одним із пріоритетів ».

Резорцинол і формальдегід традиційно використовуються для підвищення адгезії між гумою і текстилем під час виготовлення шинного корду. Відмова від їх використання робить виробництво більш екологічним, і крім цього в Kordsa додають, що технологія дозволяє виготовляти текстиль різного кольору.

«Ми хотіли створити новий екологічний стандарт для індустрії», - зазначив Девро Озайдін, директор за технологіями Kordsa. – «Тому ми запрошуємо всі зацікавлені сторони отримати безкоштовну ліцензію, запровадити технологію Cokoon в своє масове виробництво і взяти участь в її вдосконаленні».

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony