Рекламаbilstein video

Нові продукти

Шини

Варто знати

Інше

3 місяці тому  30.05.2019, ~ Administrator   

Щодня ми чуємо тисячі звуків — від будильника зранку до музики в навушниках протягом дня. Серед них є звуки, на які ми звертаємо увагу, наприклад, несподіваний крик або гучний сміх. А є ті, які змішуються зі звуками навколишнього середовища і на розпізнавання яких мозок не витрачає зусиль. Це і є шум.

Основним шумом для автомобілістів є, вочевидь, звуки, пов'язані з експлуатацією автомобіля. Під час руху в автомобілі є безліч факторів, що впливають на рівень шуму: вітер, швидкість руху, стан дорожнього покриття, працюючий двигун, шуми в конструкції, а також шини.

Безумовно, для боротьби з шумом двигуна можна повністю або частково звукоізолювати автомобіль. Але варто зазначити, що це досить дорогий і тривалий процес, який, до всього іншого, збільшує вагу автомобіля. А от зробити поїздки більш тихими і комфортними за рахунок ваших шин — набагато простіше та економніше!

У цьому випадку варто звернути увагу на шини Goodyear з технологією SoundComfort, створеної для мінімізації рівня шуму, що створюється  шинами під час поїздки. Один з головних джерел шуму в шинах — резонанс в повітряній порожнині, який виникає внаслідок вібрації повітря всередині шини і передається на конструкцію автомобіля. Інтегрувавши звуковий бар'єр (звукопоглинаючу піну), який кріпиться до внутрішнього герметизуючого шару шини, компанія Goodyear досягла зниження рівня шуму в два рази, що значно збільшує комфорт під час руху, зберігаючи всі експлуатаційні характеристики! І це стосується як літніх, так і зимових шин. Наявність шин Goodyear з технологією SoundComfort уточнюйте в точках продажу.

З технологією SoundComfort вам не доведеться перекрикувати шум під час розмови з пасажирами, щоб вас чітко чули. А якщо хтось з ваших попутників захоче відпочити під час поїздки, ви зможете слухати і чути улюблену музику на мінімальній гучності, не заважаючи сну ваших попутників.

Щоб утворену акустичну нішу заповнити з користю, ми зібрали ідеальний, на наш погляд, музичний плейлист, який перетворить вашу поїздку в приємну подорож!

Умийкате плейлист на таких ресурсах:

Google Play Music: http://bit.ly/Goodyear_playlist
Apple Music: http://bit.ly/Goodyear-playlist
SoundCloud: http://bit.ly/Goodyear_Playlist

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 1
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony