Рекламаbilstein video 2022

Нові продукти

Оливи і мастила

Варто знати

9 місяців тому  15.09.2021, ~ Administrator   

Уважно стежачи за розвитком автомобільних технологій, інженери-дослідники Wolf розробили передовий мастильний матеріал WOLF OFFICIALTECH 0W20 C6 F. Наша олива, створена для підвищення продуктивності двигунів FORD ECOBLUE, одна з перших на ринку мастильних матеріалів відповідає технічним умовам FORD WSS-M2C952-A1 і ACEA C6!

Триваюче зменшення габаритів двигунів, розвиток систем турбокомпресора і додаткового очищення відпрацьованих газів змінили вимоги до мастильних матеріалів. З цієї причини ми вкладаємо значні кошти в розробку нових продуктів і рішень, що відповідають останнім тенденціям і вимогам ринку.

Якщо ви обслуговуєте нові автомобілі Ford, включаючи EcoSport, Focus, Kuga, Puma, Tourneo Connect і Transit Connect, переконайтеся, що ви використовуєте відповідну оливу для двигунів EcoBlue. Аналогічно, якщо ви обслуговуєте нові дизельні автомобілі ACEA C6 з прямим уприскуванням пального, вам необхідно використовувати мастильний матеріал, розроблений для цих конкретних параметрів і характеристик двигуна. Йдеться не тільки про поліпшення характеристик, економії пального і захист двигуна; це ще не все.

Оскільки на даний час викиди є одним з найбільш важливих факторів при проектуванні нових автомобілів, ми спостерігаємо широке поширення систем додаткового очищення відпрацьованих газів. Чи можете ви здогадатися, що є одним з найважливіших факторів у підтримці працездатності систем додаткового очищення вихлопних газів? Абсолютно вірно! Тип моторної оливи, яку ви використовуєте.
Наша команда розробила OFFICIALTECH 0W20 C6 F зі середньозольною формулою (сульфатна зола, фосфор і сірка). Це сприяє продовженню терміну служби, ефективності та дієвості систем додаткового очищення відпрацьованих газів, гарантуючи, що викиди транспортних засобів залишаються на мінімально можливому рівні.

Як завжди, наші мастильні матеріали забезпечують винятковий довготривалий захист двигуна. Олива OFFICIALTECH 0W20 C6 F розроблена для запобігання передчасному запалюванню на низьких оборотах (LSPI) і відкладенням усередині турбокомпресора (TCCD).

Wolf Lubricants залишається на піку розвитку автомобільних технологій, щоб гарантувати оснащеність автомайстерень з обслуговування новітніх автомобілів відповідно до найвищих стандартів. Ми пишаємося тим, що одними з перших представили на ринку інноваційне рішення для двигунів Ford EcoBlue і ACEA C6, що забезпечує обслуговування автопарків з широким розмаїттям моделей і дозволяє нашим клієнтам бути попереду інших!

Коротко
Наш новий продукт OFFICIALTECH 0W20 C6 F рекомендовано для новітніх дизельних двигунів Ford EcoBlue.
Ми – одна з перших компаній, що вийшли на ринок з продуктом, відповідним специфікаціям Ford WSS-M2C952-A1 і ACEA C6!
Серед переваг цієї інноваційної моторної оливи – підвищена ефективність систем додаткового очищення вихлопних газів, чудова економія пального, повний захист двигуна і більш легкий холодний запуск.

За матеріалами Wolf Lubricants

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony