Реклама
textar2019

Нові продукти

Шини

Варто знати

Події

4 місяці тому  12.03.2019, ~ Administrator   

Goodyear анонсувала випуск нових шин ще в кінці минулого року. Компанія презентує флагманські надшвидкісні шини на Міжнародному Женевському автосалоні 2019. Відвідувачі автосалону матимуть можливість ознайомитись з усіма новинками лінійки Goodyear Eagle F1 SuperSport, Eagle F1 SuperSport R та Eagle F1 SuperSport RS.

У нових моделях застосовані інноваційні технології та компаунди, які дали змогу суттєво скоротити гальмівний шлях та час проходження гоночного кола без завдання збитку найважливішим параметрам керування автомобілем, таких як характеристики продуктивності в поворотах, при гальмуванні та під час розгону.  

Під час розробки шин Eagle F1 SuperSport був використаний досвід участі Goodyear у кільцевих автоперегонах для забезпечення чудового зчеплення з дорогою й керування. Збереження форми та робочих характеристик протектора в умовах високих швидкостей гарантується жорсткими ребрами протектора. Великий схований зовнішній малюнок в плечовій зоні шини забезпечує контроль зчеплення при поворотах. Наджорстка конструкція боковини додатково поліпшує керування без завдання шкоди комфорту при управлінні. Нова лінійка спочатку розроблялася для сухих дорожніх умов. Для безпечної експлуатації на мокрій дорозі новинки отримали інноваційні рішення, а саме мультикомпаундну комбінацію, яка представлена зовнішніми секціями протектора, оптимізованими для сухої дороги трьома центральними сегментами. Такий малюнок протектора дозволяє водіям безпечно долати повороти на сухих дорогах, зберігаючи при цьому виняткове гальмування та керування на мокрих.

Шина Eagle F1 SuperSport надійде у  продаж з лютого по травень 2019 року в 25 типорозмірах. Асортимент типорозмірів варіює від 18 до 21 діаметра, з шириною від 205 до 305 мм і висотою профілю від 45 до 30. Eagle F1 SuperSport призначений для емоційних спортивних автомобілів, таких як: Volkswagen Golf GTI, BMW M3 і Mercedes-AMG C63, а також суперкарів Porsche 911 Turbo й ін.

Модель Eagle F1 SuperSport R ще більше підвищує рівень зчеплення і точність рульового управління на дорозі та спортивному треку. Покращення характеристик відбувається завдяки використанню хімічного складу з високим коефіцієнтом тертя, який забезпечує виняткове зчеплення на дорогах з сухим покриттям, в той час як чудова стійкість в поворотах забезпечується перемичками у внутрішній канавці малюнка протектора, які зменшують деформацію блоків протектора на поворотах. Точність рульового управління і зворотний зв'язок були поліпшені внаслідок оптимізації площі плями контакту шини з дорогою для більш рівномірного розподілу тиску по плямі. Шина Eagle F1 SuperSport R з`явиться на світових ринках в 10 типорозмірах. Вихід на ринок запланований на період з лютого по листопад 2019 року з діаметром від 18 до 21, шириною від 205 до 305 мм і профілем від 25 до 40. Eagle F1 SuperSport R розроблені для таких спортивних машин, як Volkswagen Golf Club sport, BMW M4 CS і Porsche 911 GT3.

Eagle F1 SuperSport RS - це найбільш спортивна шина з нової лінійки Goodyear. Шина призначена для автоспорту, але також сертифікована для використання на звичайних дорогах. Спеціальний склад гумової суміші, адаптований для рейсингу, забезпечує максимальний рівень зчеплення й продуктивність на сухій дорозі. У березні 2019 року будуть презентовані два типорозміри новинки - 265/35 ZR20 і 325/30 ZR21.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony