Реклама
febi car 2019

Нові продукти

Автозапчастини

Варто знати

7 місяців тому  16.07.2018, ~ Administrator   

Безкаркасні щітки Aerotwin ‒ флагманський продукт Bosch, який поєднує сучасний аеродинамічний дизайн і відмінну якість роботи. Фірмова упаковка популярних склоочисників була оновлена і вже представлена на ринку України ‒ нова упаковка виконана повністю з пластику з нанесенням друку, графічне виконання містить мінімальні відмінності.

Нова упаковка стала ще зручніше для користувачів
Зовні нова упаковка залишилася видовженої форми, але виконана з закругленими кутами, що робить її більш ергономічною. Тримач, виконаний з подвійного пластику. Оптимальна по ширині дужка дозволяє зручно розміщувати товар на вітринах, а  у верхній частині коробки з'явився язичок, за допомогою якого можна неодноразово відкривати та закривати упаковку.

На зворотному боці зазначена інформація щодо застосування на найбільш популярні автомобілі та QR-код з посиланням на відеоінструкції зі встановлення склоочисників. Знизу упаковка додатково зафіксована прозорою наліпкою з кодом виробництва.

Зміни запроваджуються лише в поштучному асортименті Aerotwin Retrofit  і Aerotwin Plus. Вся важлива інформація для продажу і підбору склоочисників – 10-ти значний артикул і короткий код ‒ залишаються без змін.

Правильна експлуатація ‒ запорука якісної роботи склоочисників.
Продумана до деталей конструкція щіток Bosch і якісні матеріали забезпечують чудову якість очищення лобового скла при будь-якій погоді. При цьому, щоб уберегти очищувальну кромку щітки від пошкоджень і передчасного зносу, слід дотримуватися кількох правил:

•    Тримайте лобове скло в чистоті. Брудне скло призводить до передчасного зносу кромки гуми щіток.
•    Не вмикайте склоочисники при сухому лобовому склі. Від руху по сухому склу дуже швидко псується гума.
•    Під час мийки автомобіля промивайте склоочисники від бруду та піску. Накопичуючись в пазах гумової стрічки, вони перешкоджають рівномірному притиску робочого елементу щітки та пересуванню гуми при зміні напрямку руху щітки.
•    Час від часу очищайте кромку щіток за допомогою вологого чистого матеріалу тканини або паперового рушника. Намочіть тканину або паперовий рушник водою та обережно очистіть кромку щітки від забруднень. Одного, двох підходів буде досить.

Підібрати відповідні склоочисники можна в онлайн-каталозі Bosch boschwiperblades.com і через мобільний додаток для смартфонів і планшетів на базі Android і IOS. Компанія Bosch рекомендує змінювати склоочисник не рідше одного разу в рік для лобового скла, для заднього не рідше чим раз в три роки – це дозволить забезпечити відмінну видимість на дорозі за будь-яких погодних умовах.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony