РекламаCTR2020

Нові продукти

Шини

Варто знати

11 місяців тому  13.08.2019, ~ Administrator   

Краще раніше, ніж ніколи: зимові шини необхідні всім, хто їздить на автомобілі взимку. Але тим водіям, які не люблять затягувати до останнього та хотіли б закрити питання раніше і до того ж заощадити, варто звернути увагу на кілька важливих аспектів.

Безумовно, кінець літа можна назвати ідеальним періодом для купівлі нового комплекту - все ще немає черг, в магазині представлені всі ходові розмірності і можна знайти вигідні за ціною пропозиції. Ближче до середини осені умови купівлі вже не будуть настільки приємними - в магазинах буде багатолюдно і доведеться забути про знижки.

Але купувати зимові шини заздалегідь однозначно не рекомендується, якщо у покупця немає підготовленого місця для їх зберігання. Балкони і горища будинків для цих цілей не підходять, оскільки у спекотну погоду - а останнім часом клімат відчутно теплішає і сонячних днів з температурою вище 30 градусів стає все більше - гумова суміш, з якої виготовлені шини, стрімко втрачає вологу. Шини висихають і це позначається на експлуатаційних характеристиках.

Для правильного зберігання зимових шин має бути температура в приміщенні до 20 градусів та мати нормальну вологість. Крім того, сховище повинне бути добре провітрюваним. Очевидно, що в реальному житті мало хто з клієнтів настільки серйозно підходить до проблеми - на відміну від спеціалізованих шинних центрів, де уважно стежать за дотриманням умов зберігання продукції. І тому, якщо вдома або в гаражі немає достатньо прохолодного місця, є сенс відкласти покупку на осінь, ближче до запланованого відвідування шиномонтажу.

При купівлі обраного комплекту слід звернути увагу на дату виготовлення шин. Дата входить до складу ідентифікаційного коду шини, сформованого відповідно до вимог Міністерства транспорту США. Код являє собою рядок, який починається з абревіатури DOT (Department of Transport), а в його кінці розташовані чотири цифри: перші дві позначають тиждень, другі дві - рік виробництва шини. Наприклад, 0819 - це восьмий тиждень 2019 року, іншими словами, лютий. Якщо ви вирішили купити модель не поточного року, то на цей аспект варто звернути окрему увагу.

З урахуванням наведених вище аргументів можна сказати, що купувати зимові шини краще в серпні-вересні, при купівлі необхідно звертати увагу на дату виготовлення. Крім того, важливим є і вибір продавця, який забезпечує оптимальні умови зберігання шин. У шинних центрах VIANOR уважно стежать за умовами на складах, хоча шини в жодному разі не лежать там довго: завдяки налагодженим процесам склад постійно оновлюється і клієнтам пропонують свіжу продукцію. Після вибору відповідної моделі шин Nokian Tyres на місці можна зробити установку нового комплекту, а крім того - отримати розширену Hakka-гарантію: безкоштовну заміну або ремонт пошкоджених шин протягом року з дати покупки.

На сьогодні в Україні працює понад 160 шинних центрів Vianor та 250 авторизованих дилерів Nokian Tyres, тому будь -який клієнт зможе знайти потрібний комплект в своєму регіоні, швидко і без ускладнень встановити його на свій автомобіль.

Детальну інформацію про компанію Nokian Tyres та шини Nokian ви знайдете на сайті: http://nokiantyres.ua, а також читайте наші новини на наших сторінках в соціальних мережах:
http://facebook.com/NokianTyresUkraine
https://instagram.com/nokiantyresua

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony