РекламаCTR2020

З досвіду майстерні «4×4 Proyect», або  як  іспанські "off-road"-профі зробили Jeep Wrangler ще кращим «всюдиходом».

Чим менше очікувань від свята, тим крутіша вечірка! Схоже трапляється, коли ентузіаст звертається до справжніх профі:

"Якось до нас звернувся старий клієнт - натхненний поціновувач усілякого бездоріжжя, -  розповідає Ніко Фогель з іспанської майстерні «4×4  Proyect», - він якраз купив собі нового Jeep Wrangler JK Rubicon 10th  Anniversary та хотів перетворити його на більш досконалий позашляховик".

Джип мусив стати придатним   як для поїздок в офіс, на роботу, так і для вилазок на брутальне бездоріжжя.

"Крім переваг від набуття більшої потужності, все, звичайно, мусило бути абсолютно надійним і безпечним.  Ясно, що клієнт також не хотів турбуватися через амортизатори, що підлітають вище вух на ребристостях  бездоріжжя", - коментує Ніко.

Проблема:  Як пристрасний підкорювач бездоріжжя клієнт вже мав чіткі уявлення та  схилявся до товстих байпасних амортизаторів  одного американського виробника. Для Ніко, який і сам досвідчений «офроудер», такий   вибір видавався не наймудрішим рішенням:  "так, вони цілком придатні для довгих прямих  проходів, але якщо прийдеться долати повороти – то вже зовсім інша справа". Тож іспанський профі переконав клієнта спробувати BILSTEIN.

Зробили, як і домовились. Майстри «4×4  Proyect» встановили на джип амортизатори серії BILSTEIN B8 8125 з 60-міліметровими робочими клапанами. А щоб на повну використати увесь потенціал цих амортизаторів, іспанські офроуд-профі також оптимізували геометрію осей Jeep  Wrangler. Клієнт отримав перевагу від технології, яка передбачає наявність зовнішнього резервуара амортизатора, що робить його значно стійкішим до перегріву навіть у високошвидкісному режимі.

"25-ти сантиметровий хід пружини, що отримав Wrangler, це ще не межа. Та все ж вражає, як чітко  реагують ці амортизатори, - зауважує Ніко щодо потужності нової підвіски, - крім того, підвіска ще й чудово поєднує високу потужність з комфортом! Багато клієнтів часто скаржаться, що їх “hardcore”-підвіска  незручна для звичайних поїздок», тож саме BILSTEIN вирішує цю проблему".

Для випробування модифікованого Jeep Wrangler JK не знадобилось багато часу. "Вже десь за тиждень  клієнт з друзями проїхався особливими «стежками», і був настільки вражений, що того ж самого вечора  зателефонував нам, щоб поділитися радістю від власного досвіду, - продовжує Ніко, - модифікована амортизаторами BILSTEIN підвіска не тільки здивувала, але й повністю переконала його у правильності вибору".

Амортизатори для позашляховиків, пікапів та SUV

Модифікувати підвіску: посилити потужність, покращити керованість підвісок з високим центром ваги, або ж збільшити кліренс та додати позашляхових можливостей для подолання будь-якого бездоріжжя; без ґрунтовної переробки оригінальної конструкції підвіски! BILSTEIN зібрав в окремому каталозі усі пропозиції категорії «direct fit»* для українського парку позашляховиків, пікапів та кросоверів. Завантажити pdf-версію каталогу

Тут знайдеться оптимальне рішення для будь-якого виклику: як на дорозі так і на бездоріжжі. Якості та   характеристики цих амортизаторів переважають вимоги оригінального обладнання! Застосовані  найсучасніші технології, випробувані в автоспорті переваги однотрубної конструкції та високого тиску  газу:

Амортизатори BILSTEIN B6 суттєво покращать потужність та керованість підвіски кросоверів зберігаючи стандартний дорожній просвіт.

BILSTEIN B6 4600 – амортизатори для позашляховиків: знижують валкість, характерну для автомобілів з  високим центром ваги, покращують керованість, стабільність маневрування та контакт з дорогою. 

BILSTEIN B8 5100 –  для моделей з великими колесами та збільшеним дорожнім просвітом, що    вимагають особливої потужності та ще більших можливостей підвіски.

BILSTEIN B8 5100 RHA - для   збільшення (з можливістю регулювання) висоти передньої осі позашляховиків та пікапів  – прекрасна альтернатива проставкам під пружини, працюють з оригінальними пружинами та кріпленням.

BILSTEIN B8  5112 та B8 5162 - комплекти підвісок для збільшення кліренсу та ходу підвіски: можливість встановлення   коліс 35 дюймів, більше комфорту та стабільності при керуванні на дорозі та бездоріжжі.

BILSTEIN B8 5160 - технологія з додатковим резервуаром для агресивного бездоріжжя.

BILSTEIN B8 6112 - комплекти з можливістю регулювання кліренсу та встановлення коліс більшого  діаметру.

BILSTEIN B8 8100 (Bypass), B8 8112 (ZoneControl®CR) – серії технологій адаптивного демпфування, максимальний контроль на керованість в будь-яких умовах та при будь-якому навантаженні.

Важливо, що всі ці рішення з категорії «direct fit» -  не потребують ґрунтовних змін оригінальної конструкції підвіски.

Більше про технології читайте на українських сторінках www.bilstein.com. Консультуйтеся та замовляйте у  офіційних українських в дистриб’юторів BILSTEIN.

"Сучасна Автомайстерня" № 5 (132) 2019

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony