Рекламаfebi2021

Далеко не кожен автовласник розуміє, чим відрізняється фарба одного бренду від іншого у фізичному або хімічному сенсі, але при цьому він ретельно порівнюватиме відремонтовану деталь із заводським забарвленням кузова свого авто, вишукуючи різницю в кольорі, блиску і т.п. Сьогодні ми познайомимо вас з одним із лідерів ринку автофарб – японською компанією Nippon Paint

Так склалося, що автомобілі японського, а тепер і корейського виробництва, фарбуються матеріалами, що створюють свій характерний блиск і фактуру, відмінні від європейських і американських авто. Рівень шагрені таких покривних лаків значно відрізняється від перерахованих вище аналогів. У продуктових лінійках світових виробників сьогодні є ЛФМ для вирішення будьяких завдань, пов'язаних із захисними і декоративними властивостями покриттів автомобіля. У цьому не останню роль зіграв фактор глобалізації автоскладальних виробництв. І саме тому компанія з понад столітньою історією Nippon  Paint  впевнено  завойовує прихильників по всьому світу.

Про бренд Nippon Paint
Свою історію компанія розпочала ще у 1881 р. На сьогодні Nippon Paint є одним з провідних хімічних концернів у світі, у галузі ЛФМ. В асортименті понад 100 000 найменувань покриттів професійного, промислового і побутового призначення. Понад 20 заводів належать компанії в 20 країнах світу, де працюють понад 5 000 співробітників. Компанія Nippon Paint відома не тільки своїм  інноваційним  лакофарбовим покриттям, вона також є лідером в проектуванні і розробці кольору. Одним з головних напрямків діяльності компанії є автомобільна промисловість. Протягом десятиліть Nippon Paint лідирує на японському ринку конвеєрних й авто ремонтних покриттів. Новітні технології, що застосовуються у виробництві, такі як базові покриття Nax Admila e3 встановлюють стандарти в сфері кузовно
го авторемонту. Це означає, що Nippon Paint пропонує своїм користувачам більш зручні, кращі та більш екологічні продукти і сервіс. При цьому варто розуміти, що ціна матеріалів за таку якість є більш, ніж прийнятною.

є3 – це сукупність трьох «Е». Easy (Легкий) - означає більш зручний в нанесенні продукт, у поєднанні з «доброзичливою» системою підбору фарби, що дозволяє спростити процес нанесення базового покриття і значно знизити ймовірність помилки маляра, знижуючи тим самим час ремонту і витрати матеріалу. Exciting (Чудовий) - означає чудову укривну здатність базового покриття, високий рівень сухого залишку, точність підбору кольору, а також високу якість продукту, на рівні оригінальних заводських  покриттів.  Ecology (Екологічний) - означає максимально дбайливе ставлення до навколишнього середовища за рахунок скорочення викидів шкідливих летючих складових.

Ключові переваги ЛФМ Nippon Paint
Система Nippon Paint – Nax Admila e3, перш за все призначена для відновлення покриття японських авто. І це логічно, якщо враховувати той факт, що компанія є постачальником конвеєрних покриттів на за водах всіх японських автомобільних брендів.  Так,  наприклад,  частка конвеєрних емалей Nippon Paint на заводах Mazda досягає 90%.

Основні переваги, на які звертають увагу потенційні покупці, це стабільна якість продукту, точність підбору кольору, висока покривна здатність емалей, зручність у роботі та доступна ціна. Великий набір пігментів у системі значною мірою полегшує роботу колориста. Одних лише синтетичних перламутрів «ксираликів» на сьогодні налічується 15.

Доступні  колористу  також  і спеціальні  кольорові  металіки.  Для точного  колірування  застосовуються перерозбавлені пігменти, що дозволяють  «зібрати»  фарбу  масою до 50 г. Широка гамма ґрунтів і лаків забезпечує високий ступінь захисту, а також ідентичність ремонтного фарбування заводському покриттю. Гнучка цінова політика і грамотний технічний супровід також важливі чинники на користь співпраці з компанією і вибору лакофарбової системи Nippon Paint.

Ремонт за коротший строк
Компанія розробила для базового покриття Nax Admila e3 унікальний розчинник-активатор «STABI». Перевага нового продукту перед звичайним розчинником полягає в тому, що його застосування дозволяє збільшити покривну здатність бази в 1,5 раза і скоротитичас нанесення на 13%.

Також скоротився час на колористику. Якщо раніше були випадки, коли колір однієї машини колорист підбирав 1-2 дні, то нові фарби з системою Nax Admila e3 можна підібрати зазвичай з першого разу. Крім того, малярі відзначають, що наносити нові фарби стало простіше і швидше. Крім того, скорочується і час ремонту кожної деталі. Такий висновок випливає з порівняльного аналізу використання ЛФ систем різних виробників однакового цінового діапазону. Ідея полягає в том у, що чим вищий рівень фарби, тим менші трудовитрати йдуть на підбір. Тобто, ціна на злив по коду Nax Admila e3 має бути не вище, ніж у фарб «другого» чи «третього» рівня. Оскільки йдеться про реальну, а не теоретичну роботу, менше часу піде на підбір фарби і він буде більш точним. Наприклад, якщо взяти фарбу одного і того ж кольору, ґрунти і лак зі схожими характеристиками, то застосування матеріалів Nippon Paint у порівнянні з продуктами інших виробників дозволяє заощадити 44 хвилини в перерахунку на покриття 1 квадратного метра поверхні.

З акцентом на ціні
Як вже було згадано, вартість компонентів системи підбору Nippon Paint  цілковито  порівнювана  з більшістю прайсів на «середні» бренди, присутні на ринку. Це якщо не наголошувати на економії часу, що оцінять майстри вже після першого користування даними ЛФМ.

Отож зупинимося на причинах прийнятного ціноутворення.

 • По-перше, в Україну продукцію постачає прямий дистриб’ютор що представляє безпосередньо виробника, а не являється торговим представництвом дочірніх фірм.
 • По-друге, концерн Nippon Paint виробляє та запроваджує ексклюзивні кольори, ксираліки і тонери, продаючи власну продукцію іншим концернам і компаніям. Не треба мати вищу економічну освіту, щоб розуміти, що для власного представника ціна буде найкращою.
 • Ну, і по-третє, Nippon Paint – це концерн №1 на азійських ринках з конкурентною ціною. І цю політику доступних цін екстраполюють на європейський ринок.

А в підсумку отримуємо той факт, що японська фарба стає ближчою і доступнішою для європейських та, зокрема, українських споживачів.

+38(050) 311-57-15
info@spektr-plus.com.ua

журнал "Сучасна автомайстерня" №6 (143)

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony