РекламаCTR2020

Нові продукти

Шини

Варто знати

Події

2 місяці тому  03.02.2020, ~ Administrator   

На одній з філій АД Карго Парт в місті Одеса 20.01.2020 з навчальним семінаром виступив Мілан Яничек – технічний фахівець по роботі з клієнтами в Україні Концерну Continental.

Continental – один з ведучих світових виробників комерційних шин.

На семінарі були закріплені вже існуючі знання по всій лінійці шин Continental, а також особливу увагу було приділено шинам Conti Hybrid що нещодавно з’явились в світовому ринку шин. Створивши лінійку Conti Hybrid, німецький виробник шин преміум-класу Continental зміг запропонувати оптимальні шини для автомобілів що використовуються в вантажоперевезеннях, кількість яких збільшується. Шини в родині Conti Hybrid точно доповнюють одна одну. Вони були ціле направлено створені для регіональних вантажоперевезень, в тому числі на автомагістралях. Шини в цій лінійці забезпечують максимальну ходимість, оптимальне зчеплення з дорогою та значну економію пального, що дозволяє автопаркам оптимізувати витрати у довгорічній перспективі і підвищувати свою рентабельність.

Continental – один з провідних світових виробників комерційних шин. На своїх заводах, розташованих по всьому світу, виготовляє шини для безлічі областей застосування відповідно до особливостей різних видів колісного транспорту, дорожніми умовами, вимогами споживачів, а також манерою водіння. Асортимент продукції включає в себе вантажні, автобусні та комерційні спеціалізовані шини.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony