Реклама
Hella

TMD Friction успішно пройшла акредитацію Інституту автомобільної промисловості (IMI), пропонуючи підприємствам та персоналу галузі визнані по всьому світі тренінги для незалежного ринку автозапчастин (IAM).

Після процесу затвердження, який включає застосування, гарантії якості та постійний моніторинг, TMD Friction може навчати та перевіряти як автомайстерні, так і їх персонал на своєму навчальному модулі, присвяченому гальмівним системам (як першої акредитованої програми навчання).

Скотт Ірвін MIMI, керівник відділу технічної підготовки TMD Friction IAM, зазначив: «Це фантастична новина для TMD Friction. Стати офіційно визнаним галузевим навчальним центром – це велике визнання програм навчання та розвитку TMD Frictions. Ми раді, що наше навчання буде проходити з гарантією якості, що вселяє впевненість у фаховість приватних осіб та компаній у всьому автомобільному секторі».

Сорен Крістенсен, віце-президент із  глобального  маркетингу та комунікацій TMD Friction IAM, додав: «Навчання та розвиток навичок є основою всього, що ми робимо, і ми з нетерпінням чекаємо на додавання цієї нової акредитації до більш широкого спектру навчальних модулів TMD Friction і результатів навчання».

IMI – це організація, яка допомагає формувати професійні навички для людей в автомобільній промисловості. Її мета полягає у наданні та постійному вдосконаленні засобів, за допомогою яких люди, які  працюють  в  автомобільному секторі, можуть здобути відповідну професійну компетентність та належне визнання.

Довідка
TMD Friction, дочірнє підприємство компанії Nisshinbo Holdings Inc., є провідним світовим виробником гальмівних елементів для автомобільної та гальмівної промисловості. Окрім дискових та барабанних  гальмівних колодок для автомобілів та комерційних автомобілів, портфель продукції компанії також  включає гальмівні колодки для автогонок та фрикційні матеріали для промисловості. TMD Friction постачає на світовий ринок запасних частин бренди Textar, Mintex, Don, Pagid, Cobreq, Nisshinbo та Bendix. TMD Friction також розробляє та виробляє фрикційні накладки для промисловості під торговою маркою Cosid. TMD Friction Group має чотири офіси в Німеччині та інші в Європі, США, Бразилії, Мексиці, Китаї та Японії та налічує 4500 співробітників по всьому світу.

Додаткову інформацію можна отримати на веб-сайті www.tmdfriction.com

"Сучасна Автомайстерня" № 9 (155) 2021

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony