РекламаGates 2021

Нові продукти

Автозапчастини

Варто знати

більше року тому  03.06.2020, ~ Administrator   

Натягувач ланцюга ГРМ виконує важливу функцію – він відповідає за те, щоб ланцюг ГРМ був натягнутий за будь-яких умов експлуатації, не дивлячись на те, що під час роботи двигуна може відбутися його подовження, викликане зносом. Якість компонента має величезне значення. Ось чому натягувачі ланцюга від febi виготовляються з високою точністю. Частина надходить з власного виробництва bilstein group Engineering в м. Еннепеталь,. Таким чином febi гаратує якість «Made in Germany».

Процес виробництва натягувачів ланцюгів febi відбувається в кілька етапів.

Найважливішими елементами є корпус і поршень. Сировиною для корпусу є гартована сталь, яка обробляється на сучасних фрезерних ЧПК. Особливу складність створює отвір поршня, оскільки, в ньому допускаються виключно найменші відхилення. Спочатку поршень натягувача ланцюга обробляється з використанням високоточних станків. Після цього він додатково гартується індукційним методом. Як результат - кращий захист від зносу. Остаточна фінішна обробка - спеціальний процес шліфування, який забезпечує найвищу точність заданих розмірів і властивість плавного ковзання.

Після виробництва починається етап збирання. У bilstein group Engineering весь натягувач ланцюга складається з 20 окремих частин.

Один співробітник виконує повний робочий цикл від пресування клапану скидання тиску до збирання інших компонентів таких як пружини, поршень, стопорний штифт.

Але перш ніж натягувачі потраплять до упаковки, вони ретельно перевіряються під тиском на протікання та функціонування. Це забезпечує безперебійну роботу запобіжного клапана і те, що компонент виконує свою функцію в приводі ланцюга ГРМ.

Натягувач ланцюга проходить перевірку на спеціальному випробовуваному стенді, виробленому bilstein group Engineering. Під час тестування він заповнюється оливою і піддається тиску в 5 бар з використанням випробувального стенду.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony