Рекламаbilstein brand 2022

Цьогорічна виставка «Automechanika», що також проходить в режимі онлайн, наповнена подіями для «AISIN AFTERMARKET EUROPE», провідної компанії на ринку запасних частин зі штаб-квартирою в Бельгії.

«Ми неймовірно зайняті тут, - каже Тангі Брое, провідний координатор AISIN з маркетингу, - ми об'єднуємо в єдиний пакет пропозиції AISIN, що не мають рівних за запасними частинами та сервісом для наших дистриб'юторів і партнерів. Проведення виставки «Automechanika» справді зробить 2021 рік незабутнім».

Першою надійшла новина про розширення пропозиції запчастин для більш широкого парку європейських автомобілів. «Ми бачимо зростаючий попит на певні марки і моделі», каже Тангі, «по міру того, як автомобілі знайомих марок досягають віку п'ять років і більше, потроху зростає потреба в запасних частинах, ось ми і розширюємо наш асортимент, щоб краще задовольнити цю потребу. Повний перелік вже скоро з'явиться».

Всі компоненти гальмівної системи «AISIN» тепер продаються під брендом «ADVICS»
«AISIN» підвищує доступність і полегшує пошук своїх компонентів та продуктів для гальмівної системи, позиціонуючи їх під єдиним брендом «ADVICS», що належить «AISIN». Продукти «Передових систем розумного шасі», по-англійськи Advanced Intelligent Chassis Systems ( «ADVICS»), і раніше були широко доступні в Європі, а також в Японії і Північній Америці. Ця інтеграція посилить даний бренд, усунувши з серпня 2021 року необхідність мати окрему лінійку компонентів гальмівної системи «AISIN».

Поршні «ART»
«Тепер на європейському ринку автозапчастин по нашим каналам продажів буде доступний ще один бренд, який належить «AISIN», говорить Тангі, «в нашу мережу постачання вже зараз надходять поршні «ART». Тепер, коли в асортимент, пропонований «AISIN Aftermarket Europe », що поставляє в Європу автомобільні запчастини« AISIN », влилися поршні« ART » (Вироблені «Арт Метал Менюфакчурінг»), дистриб'ютори можуть пропонувати своїм клієнтам поршні вищого класу. «Це повна лінійка продуктів, що надають підвищений комфорт і безпеку, збільшений пробіг і вихідну потужність, вироблених з високоміцних матеріалів, розроблених невпинним натхненням наших вчених і конструкторів», пояснює Тангі,« і на «Automechanika» ми ще розповідатимемо про ці та інші наші новинки».

Новина зі світу трансмісій: Відновлення трансмісій в партнерстві з «STELLANTIS»
Нове партнерство «AISIN» з компанією «STELLANTIS» пропонує продовження життя пошкоджених автоматичних трансмісій. Використовуючи потужну і надійну сервісну мережу «AISIN», клієнти можуть через свої автосервіси відсилати на ремонт автоматичні коробки передач та отримувати назад відновлені агрегати протягом (як правило) одного тижня. «Ми обговорюємо з мережами автосервісів, як допомогти їм, щоб якомога простіше і швидше повернути машини їх клієнтів на дорогу».

Розпочато випуск нового продукту: електронний датчик висоти дорожнього просвіту
«AISIN Aftermarket Europe» анонсує на виставці «Automechanika» запуск у виробництво нового електронного датчика висоти дорожнього просвіту для застосування в пневматичних підвісках і системах регулювання рівня фар головного світла. За словами провідного координатора з маркетингу Тангі Брое, датчик «робить поїздку більш комфортною, дозволяючи реагувати в режимі реального часу на зміни у завантаженості автомобіля або кількості пасажирів, він встановлюється у кожній колісній ніші, забезпечуючи вимір та вирівнювання величини дорожнього просвіту з усіх боків автомобіля». Окремий датчик також можна встановлювати в автомобілях з саморегулювальними головними фарами, каже Тангі, «при збільшенні або зменшенні завантаження, або коли автомобіль прискорюється чи гальмує, висота автомобіля може змінюватися, датчик відстежує це і повідомляє на ЕБУ». Продукт вже можна придбати через канали продажів «AISIN Aftermarket Europe» або у дистриб'юторів.

Про компанію AISIN EUROPE S.A.
«АІСІН Сейко Ко, Лтд». була заснована в 1943 р. і остаточно сформувалася як компанія зі спеціалізацією в розробці та виробництві автомобільних компонентів шляхом злиття в 1965 р. з родинними компаніями «Токаї Хікок Ко, Лтд» та «Шінкава коге Ко, Лтд ». Займаючи 5-е місце в світі як постачальник оригінальних автомобільних компонентів на автозаводи, вона має 208 філій по всьому світу, в тому числі, 11 в Європі.
AISIN EUROPE S.A. була заснована в 1971 р. у Бельгії, де в даний час розміщено її головний офіс і склади для постачання в Європу, Африку і пост-радянські країни. Завдяки репутації надійного постачальника оригінальних автомобільних компонентів на конвеєр, «AISIN» користується певною перевагою на ринку автомобільних запчастин і має намір далі розвиватися в даному напрямку.
Більше інформації про «AISIN» можна отримати на сайті www.aisinaftermarket.eu

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony