РекламаCTR2020

Нові продукти

Автозапчастини

Діагностика

Варто знати

12 місяців тому  03.06.2019, ~ Administrator   

Компанія MS Motorservice International GmbH пропонує для післяпродажного ринку запчастин датчики масової витрати повітря, які завдяки продуманій конструкції особливо просто й легко заміняти — вставний чутливий елемент і повітряний патрубок згвинчені між собою, а тому їх можна демонтувати. Крім того, їх розраховано на сумісність з великою кількістю різних моделей автомобілів.

Щоб двигун працював економно й без надміру викидів, витрата всмоктуваного повітря й кількість упорскуваного пального мають бути точно узгоджені між собою. За це відповідає, зокрема, датчик масової витрати повітря. Та якщо цей датчик забруднився або вийшов з ладу, від нього в систему керування двигуна можуть надходити хибні сигнали, що призведе до зростання витрати пального й викидів відпрацьованих газів — і тоді заміни не уникнути. Можливі наслідки дуже різноманітні: перебої в запалюванні, чорний вихлоп, сповільнення розгону, проблеми з холостим ходом аж до заглухання двигуна, а також підвищення зносу двигуна внаслідок розрідження оливи через зависоку жирність суміші.

Надійність і точність
Для особливо швидкого й високоточного вимірювання сучасні датчики масової витрати повітря від Motorservice працюють за принципом термоанемометра. Для цього плівковий чутливий елемент нагрівається до 120—180 °C понад температуру навколишнього середовища. Повітря, що надходить, охолоджує гарячу плівку. Потік тепла, що його підрегульовує вбудований електронний модуль, пропорційний масі повітря й — залежно від виконання — передається в систему керування двигуна у формі напруги або прямокутного сигналу з частотною модуляцією. Крім того, завдяки двом окремим вимірювальним датчикам можна виявляти пульсацію і зворотні потоки, що могли б викривити результати вимірювань.

Продуманий монтаж
Виробники датчиків масової витрати повітря зазвичай приварюють їх до повітряного патрубка. Тому в разі несправності доводиться заміняти відразу обидва ці складники. У деяких моделях від Motorservice такого недоліку немає: вставний чутливий елемент згвинчується з повітряним патрубком, форма якого відповідає особливостям тієї чи іншої марки автомобілів. Отже, ці складники можна заміняти окремо. У поєднанні зі спеціальним інструментом від Motorservice для заміни датчиків масової витрати повітря це — практичний розв’язок для роздрібного ринку. Крім того, вставні чутливі елементи можна купувати окремо. Так ви заощадите гроші й цінні ресурси.

Висока практична застосовність
Окрім високої функціональності й простого та вигідного монтажу, важлива перевага датчиків масової витрати повітря від Motorservice — їхня застосовність. Так, наприклад, тільки датчик з номером артикула 7.22684.18.0 може застосовуватися в 420 практичних випадках (KTyp) на автомобілях Volkswagen, Audi, Seat, Škoda й Ford. А весь асортимент витратомірів Motorservice містить близько 150 товарів, придатних для більш ніж 5500 практичних випадків по всьому світі — і це відкриває доступ на неймовірний потенційний ринок з понад 170 млн автомобілів.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony