Рекламаbilstein video 2022

Нові продукти

Автозапчастини

Варто знати

4 днів тому  20.06.2022, ~ Administrator   

Компанія Hella уклала контракт із великим світовим автовиробником на постачання модулів Coolant Control Hub, які поєднують три системи охолодження.

У компанії Coolant Control Hub називають «інноваційним модулем, який зробить революцію у термоменеджменті». Перспективна розробка одночасно контролює температуру тягового електродвигуна, акумуляторної батареї та салону автомобіля.

При цьому пристрій використовує вдвічі менше компонентів ніж традиційні системи з трьома роздільними циклами. Модуль складається з семиходового клапана, актуатора, декількох помп та розширювального бака, а також системи теплообміну та безпосередньо системи циркуляції холодоагенту.

Систему можна масштабувати залежно від потреб замовника. Наприклад, потужність помпи може змінюватись від 30 до 300 Вт. Серед інших переваг низький рівень шуму (не вище 50 дБ) та здешевлення виробництва за рахунок меншої кількості компонентів.

Ім'я великого замовника не уточнюється. Відомо, що новий модуль охолодження Hella дебютує у 2024 році на повністю електричній моделі «провідного світового автовиробника». У Hella упевнені, що технологія допоможе збільшити запас ходу та скоротити час зарядки електрокара за рахунок кращого розподілу теплової енергії.

Серійне виробництво модулів Coolant Control Hub налагодять на заводі електроніки Hella в Сан-Хосе-Ітурбіді (Мексика), а «доводити до пуття» перспективну технологію будуть фахівці компанії в Німеччині та США.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony