Рекламаbilstein video 2022

За неповні 4 тижні цифрова виставка MEYLE залучила близько 500 учасників з понад 26 країн. Виставка дозволила освіжити контакти та обмінятися досвідом і думками у цифровому форматі.

Компанія MEYLE підбиває цілком позитивний підсумок: на цифровій виставці MEYLE Exhibition Hamburg 2021 взяли участь трохи менше 500 учасників з понад 26 країн. Вже другий рік поспіль зустрічі з клієнтами та партнерами MEYLE, а також обмін цікавими темами зі світу MEYLE проходили у цифровому форматі. Протягом чотирьох тижнів учасники могли ознайомитися з повним асортиментом продукції MEYLE, а також взяти участь в обговоренні подальшого розвитку галузі.

Виставка «MEYLE Exhibition Hamburg 2021» відбулася у цифровому форматі, запропонувавши, як і у 2020 році, захоплюючу інтерактивну платформу для незалежного ринку автокомпонентів.

«Ми раді, що багато наших клієнтів і партнерів знову прийняли наше запрошення. Виставка дозволила нам обмінятися досвідом, думками та новинами зі світу MEYLE», - з радістю відзначив Крістіан Людвіг, віце-президент із продажу MEYLE AG. Індивідуальні цифрові зустрічі між учасниками, які цікавляться певними темами, були організовані за допомогою спеціально розробленого для виставки MEYLE цифрового інструменту планування та проведення заходів. «Вже понад рік ми працюємо віддалено. Через це на незалежному ринку автокомпонентів швидкий цифровий доступ до інформації продовжує відігравати важливу роль. Саме завдяки цьому став можливим ефективний, цілеспрямований обмін у галузі. І ми продовжуємо розвивати формат цифрової виставки. Тим не менш, ми, звичайно ж, з нетерпінням чекаємо на якнайшвидше відновлення особистих зустрічей», - додав Крістіан Людвіг.

На виставці MEYLE було піднято багато різноманітних тем. Крім цифрових рішень, таких як портал DRIVER або широкий асортимент цифрових тренінгів, експерти MEYLE також представили до уваги публіки численні нововведення. Спеціально створені анімації дозволили проілюструвати продукцію MEYLE та відповідне технічне ноу-хау. Як новинки в категорії Електроніка були представлені, наприклад, свічки розжарювання з датчиком тиску MEYLE ORIGINAL та кабель розподільного валу MEYLE ORIGINAL. У категорії Ходова частина та кермо з'явилися нові практичні ремонтні комплекти MEYLE-ORIGINAL для ремонту поворотного кулака та шарніру незалежної підвіски. Відповідні новації були представлені й у інших категоріях продукції. Крім того, компанія MEYLE розширила свій асортимент рішень у категорії Двигун, привід та гальмівна система з метою збільшити своє охоплення на незалежному ринку автокомпонентів.

У рамках цифрової виставки обговорили не лише корпоративні теми, а й теми майбутнього. «Незалежний ринок автокомпонентів – це не лише продумані рішення та якісні запасні деталі. Він також пропонує надійний сервіс та високий стандарт передачі даних. Ми підтримуємо діалог з нашими клієнтами та прагнемо завжди бути в курсі їхніх потреб», - пояснив Крістіан Людвіг. «Такі теми, як цифрові рішення, навчання, корпоративна відповідальність, управління якістю чи маркетингова діяльність, також є важливими будівельними цеглинами спільного успіху». Незмінно позитивні відгуки клієнтів підтвердили важливість та значущість платформи MEYLE для обміну думками на актуальні теми, вселивши ще більшу впевненість у правильності обраного компанією курсу на цифрове майбутнє. На 2022 рік заплановано проведення подальших цифрових заходів та форматів.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony