РекламаBilstein NY

Нові продукти

Автозапчастини

Варто знати

Інше

3 місяці тому  18.10.2021, ~ Administrator   

Компанія KYB кинула грандіозний виклик Полюсу холоду, спорядивши команду спеціальної експедиції, яка вперше у світі досягла на автомобілі віддалені Новосибірські острови.

Команду  очолив  амбасадор компанії Toyota – Богдан Буличов. Загальний маршрут – понад 20 000 кілометрів – проходив у суворих умовах, 7 000 з яких – по бездоріжжю, в тому числі по поверхні замерзлого Північного Льодовитого океану.

Середня температура становила -50ºC, найнижча була зафіксована на позначці -62ºC. Експедиція почалася в січні цього року і завершилася в травні, та проїхала по маршруту Якутія – Полюс холоду – Колима – Магадан – Камчатка – Чукотка.

Амортизатори KYB Expedition при -62С°

В експедицію було споряджено два автомобілі: Toyota Hilux, Toyota Land Cruiser Prado 150. Обидва позашляховики – добре оснащені й підготовлені до  екстремальних  умов:  колеса діаметром 38 дюймів і світлодіодне освітлення, спеціальна теплоізоляція та склопакети, на обох двигунах встановлено додаткові обігрівачі, і теплова ковдра з ізоляційними коробами, які закривають радіатор. Паливні баки з великою місткістю: на Hilux – до 350 літрів, на Prado – до 400 літрів, що дозволяє двигунам працювати до 10 днів без зупинок.

Автомобілі Toyota – учасники експедиції

Команда експедиції

Обидва транспортні засоби експедиції оснащено амортизаторами KYB, розробленими для забезпечення надійної керованості та комфорту автомобілів в умовах бездоріжжя, зберігаючи  при  цьому  відмінні ходові якості. Технічні рішення, які застосовано в амортизаторах KYB, дозволили стабілізувати температуру в  процесі експлуатації, знизивши ймовірність спінювання рідини і внутрішню напругу, зі збільшенням терміну служби амортизатора і підвіски в цілому. Це особливо важливо в Арктиці, і це було найкраще випробування на витривалість при екстремально низьких температурах, яке амортизатори KYB пройшли гідно.

Щоб дізнатися більше про реалії управління автомобілем в екстремальних умовах, дивіться відео на нашому каналі KYB Europe в YouTube.

Північне сяйво

KYB – один з найбільших в світі ОЕ-виробників амортизаторів: кожен п'ятий новий автомобіль з конвеєрів по всьому світу в стандартній  комплектації оснащений KYB. Для афтемаркета  Європейський підрозділ  KYB  тако ж виробляє широкий асортимент пружин підвіски, та пропонує верхні опори і захисні комплекти.

www.kyb-europe.com
twitter@kyb-europe
www.facebook.com/KYBSuspension
www.instagram.com/kybeurope

"Сучасна Автомайстерня" № 7-8 (154) 2021

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony