Реклама
febi2020

Нові продукти

Шини

Варто знати

28 днів тому  02.11.2020, ~ Administrator   

Журнал Auto Bild протестував і порівняв 10 шин для позашляховиків, таких як BMW X1, розміром 255/55 R17. Після випробувань німецький журнал закликає купувати якісні шини, навіть якщо вони і дорожчі.

Преміум або початковий рівень? Вибір за вами
Якщо Auto Bild і збільшує кількість випробувань шин, то це тому, що на ринку доступна велика кількість товарів, а також багато різних транспортних засобів. Цього разу німецькі експерти відібрали 10 зимових шин для невеликих позашляховиків розміром 225/55 R17. Тут BMW X1 було використано в якості тестового автомобіля, але цей розмір шин також сумісний з іншими невеликими позашляховиками та кросоверами, такими як Land Rover Freelander, Mini Countryman, Seat Ateca та Skoda Karoq.
До 10 протестованих шин увійшли звичайні марки, які можна побачити на випробуваннях, тоді як на цей раз до складу приєдналися дві менш відомі та дешевші моделі шин:

 • Bridgestone Blizzak LM005
 • Dunlop Winter Sport 5
 • Duraturn Mozzo Winter
 • Goodyear UltraGrip Performance +
 • Maxxis Premitra Snow WP6
 • Michelin Alpin 6
 • Syron Everest 1 Plus
 • Toyo Observe S944
 • Uniroyal MS Plus 77
 • Vredestein Wintrac Pro

Остерігайтеся дешевих шин
Хоча деякі шини можуть допомогти вам заощадити гроші, Auto Bild попереджає про можливі втрати в довгостроковій перспективі. Наприклад, Duraturn Mozzo Winter, приблизно, на 63% дешевша за інші шини у цьому порівняльному тесті; гарна покупка, яка може завдати збитків. Дійсно, німецький журнал цілком справедливо запитує, хто хоче зняти нові шини, незважаючи на невтішні показники, після перших 100 кілометрів?

Ці шини, встановлені на BMW X1, який залишається відносно високопродуктивним автомобілем, вимагають додаткових 15 метрів для зупинки у вологих умовах, ніж найкращі в категорії. Спостереження подібне в сухих умовах; і лише на снігу ця шина показала більш-менш прийнятні результати. Трохи ефективніша на мокрій дорозі, Syron Everest 1 Plus є однією з найгірших шин. Недостатня керованість на мокрій дорозі та середнє зчеплення призводять до оцінки “не рекомендується” від Auto Bild. Для порівняння, з 20 зимових шин, випробуваних Auto Bild в розмірі 245/45 R18, жодна з шин не отримала настільки низький рейтинг.

За ту ж ціну ми знаходимо Maxxis Premitra Snow WP6. І на відміну від попередніх шин, їй вдається запропонувати достатню комбінацію характеристик, щоб отримати оцінку “задовільно”. Якщо вона і відстає від найкращої у гальмуванні на мокрій дорозі, втім, цій шині вдається скоротити розрив від лідерів змагання і навіть бути ефективною щодо аквапланування. Забезпечуючи стабільне керування на сухій дорозі та короткий гальмівний шлях на снігу.

Uniroyal MS plus 77 отримує такий самий загальний рейтинг, незважаючи на дещо кращі показники на снігу. Але гальмівні відстані занадто довгі у вологому та сухому режимах, і вона має тенденцію до недостатнього керування на мокрій дорозі, що заважає цій шині посісти вище місце.

Незважаючи на такий самий остаточний бал, що і Uniroyal, наступний учасник – Toyo Observe S944 отримує вищу оцінку – «добре». Auto Bild підкреслює збалансовані зимові показники на снігу чи у вологих умовах, а також високий рівень безпеки для протидії акваплануванню. Дещо повільна реакція керування та невпевнена їзда на мокрій дорозі погіршили загалом хороші характеристики цієї шини.

Dunlop Winter Sport 5 починає демонструвати свій вік. Хоча тестування показало, що це найкраща шина на снігу, з дуже хорошою стійкістю до аквапланування, динамічною керованістю на мокрій дорозі, сухі гальмівні відстані заважають їй потрапити до трійки кращих. Однак, як стверджує німецький журнал, вона все ще залишається надійною шиною.

Рівний топ 4
У категорії «зразкові» шини ми знаходимо 4 товари, які є досить дорогими, але на думку німецьких експертів воно того варте. Якщо дешевші шини непогано показали себе на снігу, на вибір кращих вплинули результати у вологих умовах.

Vredestein Wintrac Pro та Michelin Alpin 6 посідають третє місце, причому обидві шини пропонують схожий баланс та характеристики. Vredestein пропонує динамічну продуктивність на мокрій дорозі, не забуваючи про безпеку, з високою здатністю уникати аквапланування. Короткий гальмівний шлях на цій поверхні відбувається за рахунок дещо високого опору коченню, що стало єдиною справжньою слабкістю цієї шини. Що стосується Michelin, то вона забезпечує стабільну і точну керованість в будь-яких умовах та найкращий контроль на поворотах по мокрих дорогах. Auto Bild при цьому нагадує про ціну, яка є найвищою з усіх протестованих шин.

Знову Bridgestone Blizzak LM005 фінішує в топ-2 тесту німецького журналу після великого випробування 18-дюймових зимових шин та зимових спортивних шин. Знову ж таки, експерти не знайшли в цієї шини якихось недоліків. Це універсальна гума, яка переконлива у всіх тестових умовах, пропонуючи точний контроль їзди, короткий гальмівний шлях та динамічну керованість.

Її перемагає лише Goodyear UltraGrip Performance +, яка стала найкращою у кожній тестовій категорії. Точна і динамічна в будь-яких умовах, вона вразила спеціалістів Auto Bild своїми характеристиками в сухих умовах, коли виникало відчуття, яке залишає літня шина.

Топ 5 зимових шин  Плюси Мінуси
1 - Goodyear UltraGrip Performance +  Найкраща у всіх категоріях Немає
2 - Bridgestone Blizzak LM005 Універсальна, точна, безпечна Немає
3 = Michelin Alpin 6 Сніг, вологі умови Ціна
3 = Vredestein Wintrac Pro Вологі умови Витрати пального
5 - Dunlop Winter Sport 5  Сніг, аквапланування Гальмування в сухих умовах

 Джерело

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony