РекламаCTR2020

Нові продукти

Автозапчастини

Варто знати

6 місяців тому  02.12.2019, ~ Administrator   

Вже традиційно, у грудні, виходить у світи календар Inter Cars на наступний рік. І це вже стало однією з найбажаніших публікацій в автомобільній галузі. Щороку цей корпоративний календар викликає масу емоцій та вражає красивими кадрами з привабливими моделями. Тож і цього року Inter Cars 2020 вже доступний для замовлення всіма бажаючими!

"Комунікація з клієнтами та розуміння компанією зростаючого інтересу до природи та екології надихнули мене, з одного боку, відмовитися від акценту на технологічних та промислових елементах, а з іншого – звернути увагу на важливість взаємозв'язку людини з природою. Отже, моделі цього року надзвичайно близькі до всього, що ми сприймаємо як природне та екологічне. Сподіваюся, кожен знайде свою улюблену сторінку в цьому проекті", - розповів Войо Бакевич, творець календаря Inter Cars.

Бакевич уже багато років публікує свої твори на обкладинках журналів та у рекламних кампаніях. Він працював, серед інших, для суто жіночих видань (Viva, Gala), а також для чоловічих журналів (Playboy, Maxim) та брав участь у створенні та зйомці масштабних телевізійних проектів, включаючи „Танці з зірками”. Він також створював іміджі для популярних польських музикантів, а ще проводив фотосесії для автомобільних брендів (SEAT, Orlen) та багатьох інших.

Редакція німецького журналу Maxim обрала Войо Бакевич до групи кращих майстрів чорно-білої фотографії разом з Гербом Рітсом, Вольтером та Андреасом Бітеснічем.

Незабаром відбудеться офіційна презентація всього календаря (зараз презентуємо лише одну з його сторінок), після чого розпочнеться розповсюдження серед клієнтів Inter Cars. Партнерами календаря на 2020 рік є Q Service Castrol, ZF Group, TRW, Contitech, FEBI, Meyle, SKF, NGK, Castrol і Comma.

Цьогорічне видання знову вийшло вражаючим тиражем 45 000! Календар зараз доступний для всіх клієнтів у дистриб’юторській мережі Inter Cars.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 2

 • 2
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony