Рекламаbilstein video 2022

«Кондиціонер 100% справний, його потрібно лише заправити» - багато хто з нас, купляючи вживаний автомобіль, стикався з цим популярним запевненням продавців. Зазвичай такі обіцянки можна відразу відносити до категорії казок.

Кілька слів про заправку кондиціонера
Багато  потенційних  покупців автомобілів не знають, що холодоагент, що циркулює в системі кондиціонування повітря, не просто так зникає звідти. Якщо насправді його там немає, дуже ймовірно, що це сталося через витік. Компоненти системи кондиціонування піддаються  експлуатаційному зносу. З часом у трубопроводах системи кондиціонування починають з’являтися мікровитоки, які, як можна здогадатися, незабаром стають все більшими та більшими. Їх локалізація можлива шляхом введення в систему контрасту, який забарвить трубопроводи в місцях витоків. Однак це завдання для досвідченого майстра, оскільки можна легко заподіяти шкоду, використавши занадто велику кількість або неякісний контраст. Недостатній контраст може реагувати на гумові елементи в системі кондиціонування.

Заправка кондиціонера
Водіїв,  які  хочуть  заправити кондиціонер у такому щойно придбаному  автомобілі,  зазвичай  чекає велике розчарування. Описані вище незначні витоки в системі можуть бути найменшою проблемою. Дуже часто вже в кілька річних автомобілях виходять з ладу дорогі елементи системи кондиціонування.

Прикладом є компресор, який вважається серцем всієї системи охолодження. Його завданням є перекачування та стиснення холодоагенту. Він працює у важких умовах та під високим тиском, що, на жаль, впливає на його потенційний рівень відмови.

За словами експертів, які спеціалізуються  на  регенерації автокомпонентів, будь-яке сміття, що циркулює в системі кондиціонування, може накопичуватися на голці компресора, що заважає їй працювати належним чином. Це призводить до заклинювання компресора. Звідки беруться забруднення в системі? Вони можуть бути з кількох джерел, і це може бути, наприклад, металева стружка, яка відокремлюється від елементів  системи  в  процесі експлуатації. Частинки хімічних речовин, що використовуються для запобігання незначним витокам у системі, також можуть бути причиною поломок.

Ремонт або хороший ремонт
Необхідність витратити чимало грошей на ремонт кондиціонера – це те, що покупці вживаних автомобілів зазвичай не планують. Тому їм важко встояти перед спокусою шукати можливості для економії. На відміну від зовнішнього вигляду, ремонт системи кондиціонування можна виконати дешево. Однак варто знати, на чому можна, а на чому не варто економити.

Безумовно, погана ідея замінити лише пошкоджену деталь і залишити систему в такому стані, як вона була до ремонту. Тоді ми можемо бути впевнені, що не позбулися причини дефекту заміненої деталі або ж що інший компонент вийде з ладу за короткий час. Тоді знову потрібно буде виконати повний сервіс системи кондиціонування з викачуванням та повторною заправкою холодоагенту в систему – як ви легко здогадаєтесь, це означає додаткові витрати. То що ж робити?

У разі механічного втручання в систему кондиціонування повітря, наприклад, заміни компресора, експерти також радять замінити конденсатор, фільтр-осушувач  і  розширювальний клапан та ретельно промити систему. Тільки тоді ми можемо бути впевнені, що позбулися бруду, який більше не буде циркулювати в системі при перезапуску кондиціонера.

Це має бути дорого?
Не  варто  економити  гроші  на сервісному  обслуговуванні.  Однак  витрати  на  ремонт  системи кондиціонування  можна  ефективно знизити за допомогою відповідного підбору деталей. Деталі, що піддаються заводській  регенерації,  характеризуються чудовим співвідношенням ціна-якість. Їх довговічність наближена до довговічності нових продуктів, а це найчастіше означає, що замінивши один раз компресор, ми не будемо змушені робити це знову до кінця терміну експлуатації автомобіля.

Компресор після відновлення на заводі є повністю робочим елементом, підготовленим  для  встановлення  у транспортному засобі. Спеціалізовані компанії регенерують компресори лише провідних брендів, саме тому вони впевнені в якості готового продукту і надають гарантію.

"Сучасна Автомайстерня" № 6 (153) 2021

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony