РекламаCTR2020

Нові продукти

Автозапчастини

Варто знати

13 днів тому  14.10.2020, ~ Administrator   

З моменту придбання Behr Hella Service (BHS) фірмою MAHLE Aftermarket, в логістичних центрах Польщі, Німеччини, Великобританії, Іспанії, Франції, Туреччини, Росії, США, Бразилії, Південної Африки та Китаю триває активність. Особливо високим попитом користуються компресори кондиціонерів MAHLE – механічні та електричні.

Компресори кондиціонерів лежать в основі контуру холодоагенту. Вони кондиціонують кабіну та контролюють температуру, мабуть, найважливішого компонента в електроприводі електромобіля: акумулятора. Зрештою, підтримка тягового акумулятора при потрібній температурі має вирішальний вплив на термін служби, швидкість зарядки та круїзний діапазон електромобіля. Тягові двигуни та силова електроніка також повинні охолоджуватися. Це змінює роль компресора кондиціонера. Якщо раніше він відповідав за комфорт в салоні, то тепер є складовою частиною силового агрегату, захищаючи його від пошкоджень та забезпечуючи експлуатаційну безпеку транспортного засобу. Електричні транспортні засоби повинні використовувати компресори з електричним приводом, оскільки ремінний привід для них не підходить, як у випадку з двигуном внутрішнього згоряння. Але гібридні транспортні засоби або транспортні засоби з ДВЗ також виграють від компресорів з електроприводом, оскільки їх використання зменшує споживання пального та викиди CO2.

«Розширена функціональність компресора для кондиціонування повітря в області електронної мобільності та гібридів підвищує значимість сервісу з кондиціонером, збільшуючи тим самим обсяги обслуговування для СТО», - говорить Олаф Хеннінг, виконавчий віце-президент та генеральний директор MAHLE Aftermarket. «На сервісах потрібно інформувати водіїв гібридних та електромобілів про наслідки відмови системи. Вони варіюються від скороченої дальності руху або зупинки автомобіля до пошкоджених компонентів. Звичайно, ми підтримуємо своїх клієнтів, надаючи їм інформаційні матеріали, навчання та наші перевірені сервісні та діагностичні рішення для автосервісів», - продовжує Хеннінг.

У 2020 році, в ювілейний рік, MAHLE Aftermarket має в своєму асортименті 1100 різних компресорних кондиціонерів. Mahle Aftermarket пропонує клієнтам свій широкий досвід у галузі OEM виробництв, 100-річний досвід розробки та виробництва комплектуючих для транспортних засобів, а також понад 30-річний досвід роботи в галузі обслуговування кондиціонерів.

Сучасна Автомайстерня" № 7-8(144) 2020

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 1

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 1
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (1)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
 • ~ Andrii 1 8 днів тому Стаття на тверду трійку. Інформація подана дуже сумбурно. Хоча б фото правильного компресора поставили, оскільки в статті йдеться про електромобільність!
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony