РекламаBilstein NY

У рамках розширення спільної роботи компанії Motherson та Marelli Automotive Lighting (Marelli) анонсували відкриття нового інструментального цеху в Індії. Це буде перший подібний майданчик у цьому регіоні, що спеціалізується на роботі зі світлотехнічними приладами.

Цех створюють у рамках розширення спільного підприємства Marelli Motherson Automotive Lighting India Private Limited. СП з рівними частками участі було створено в 2008 році для роботи на індійському ринку приладів зовнішнього освітлення, а сьогодні воно має в своєму розпорядженні чотири заводи в Індії.

Новий інструментальний цех дозволить локалізувати виробництво продукції, що раніше імпортували в сегменті світлотехнічних приладів. Додаткові можливості та компетенції Motherson у галузі виробництва автомобільних комплектуючих у поєднанні з технічними ноу-хау Marelli дозволять створювати високоефективні та естетичні автомобільні освітлювальні прилади. Початок роботи нового майданчика, розташовуваного у Нойді (регіон Делі), заплановано на II квартал 2023-го фінансового року.

Вівек Чаанд Сегал, голова правління концерну Motherson, коментуючи перспективи партнерства, зазначив: «Ми раді задовольнити давній запит наших клієнтів. Необхідність у локальній присутності для повноцінного виробництва ніколи не була настільки актуальною в контексті автомобільної промисловості. Ми впевнені, що за постійної підтримки Marelli новий майданчик допоможе нам пропонувати рішення, що відповідають поточним та майбутнім потребам наших клієнтів в Індії».

Сільвен Дюбуа, генеральний директор підрозділу автомобільного освітлення Marelli, додав: «Ми раді запропонувати спільному підприємству компетенції Marelli Automotive Lighting у галузі створення високоефективних та естетичних освітлювальних приладів. Наші фахівці відповідально передадуть місцевій команді накопичені досвід та знання, щоб забезпечити бездоганну якість із першого приладу. Опора на передовий досвід, висока якість та орієнтація на клієнтів – це ключові завдання, що стоять перед новим заводом. А синергія із трьома заводами з виробництва автомобільних освітлювальних приладів в інших регіонах відкриє додаткові можливості».

Про компанію Marelli Motherson Automotive Lighting (MMLI)
Спільне підприємство Marelli та Samvardhana Motherson International Ltd є одним з найбільших постачальників світлодіодних приладів зовнішнього освітлення преміум-класу для легкових автомобілів в Індії. На даний час компанія представлена в ключових автомобільних сегментах Індії, а також має 4 виробничі підприємства і спеціалізований інженерний центр. Завдяки власним можливостям у галузі проектування, наявності сучасного виробничого обладнання та умов для проведення внутрішніх випробувань MMLI пропонує лінійку продуктів, що постійно розвивається, а це робить її кращим постачальником для всіх основних виробників оригінального обладнання в Індії. Концерн Motherson – це диверсифікована виробнича структура і один з найбільших постачальників автомобільних комплектуючих для ОЕ-виробників, що активно розвиваються. До складу концерну входять понад 270 підприємств у 41 країні світу, а штат налічує понад 150 000 висококваліфікованих професіоналів. Виторг Motherson у 2021 фінансовому році склав 9,8 млрд. доларів США. У рейтингу найбільших світових постачальників автомобільних комплектуючих концерн посідає 21 місце.

Про компанію Marelli
Компанія MARELLI є одним із провідних незалежних постачальників компонентів та рішень для автомобільної промисловості у світі. Маючи значний перелік досягнень у галузі інновацій та передового виробництва, компанія бачить свою місію в тому, щоб докорінно змінити майбутнє засобів пересування, працюючи спільно з клієнтами та партнерами над створенням більш безпечного, екологічного світу з більш широкими можливостями в розрізі мобільності. Штат компанії налічує близько 58 000 працівників. MARELLI сьогодні – це 170 заводів та науково-дослідних центрів у всьому світі, у тому числі в Азії, Південній та Північній Америці, Європі, Африці. У 2020 році прибуток компанії склав 10,4 млрд. євро (1266 млрд. японських ієн).

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony