Нові продукти

Автозапчастини

Варто знати

Інше

2 днів тому  13.10.2021, ~ Administrator   

Компанія Rheinmetall уклала контракт з неназваною автокомпанією з Китаю на поставку 6,5 мільйона перепускних клапанів Pierburg. Ще два мільйони клапанів відправлять автовиробникові з Латинської Америки.

Ім'я замовника в Rheinmetall за традицією не розкривають. Відомо тільки, що за умовами контракту перепускні клапани виготовлятимуть в Піднебесній на заводі Pierburg в Куньшань.

Rheinmetall приєднався до державної програми з розвитку водневих технологій
Повідомляється, що спочатку китайська сторона отримала пробну партію клапанів Pierburg, після успішного тестування яких компанії уклали довгострокову угоду.

Поставки клапанів почнуться в 2024 році і триватимуть до 2029 року.

При цьому неназваний автовиробник стане першим китайським клієнтом Rheinmetall, якому постачатимуть перепускні клапани нового, шостого покоління, повідомляє прес-служба.

На даний момент німецький концерн постачає перепускні клапани близько 40 виробникам з Китаю.

Ще два мільйони клапанів Pierburg отримає «відомий автовиробник з Латинської Америки». Повідомляється, що деталі будуть встановлювати на машини для ринків США, Мексики і Канади. Виробляти клапани почнуть в 2024 році на заводі Pierburg в Нойсс, а терміном закінчення контракту позначено 2030 рік. Латиноамериканський автовиробник має намір використовувати клапани як в турбонагнітачах, так і в системі вентиляції автомобілів з ДВС і гібридів.

До цього, нагадаємо, компанія оголосила про поставку аналогічних клапанів виробнику турбін з США.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony