РекламаWOLF2021

Компанія OSRAM розширила асортимент продукції серії LEDriving® додатковими та робочими світлодіодними ліхтарями. Широкий вибір моделей із різними кутами  розподілу світла, інтенсивністю світлового потоку до 5500 люменів та дальністю  світлового променя до 450 м, дозволяє вибрати продукт, який підійде для будь якого авто та будь-яких умов роботи.

Розроблена компанією OSRAM технологія Free-Form ґрунтується на сучасній технології відбитого світла. Спеціально розробленний компанією рефлектор підвищує оптичні характеристики – покращує фокусування світлового променя і виключає можливість засліплення інших учасників руху.

Коли йдеться про продукцію OSRAM, то наведені величини завжди відображають реальну інтенсивність світлового потоку, виміряну під час постійної роботи. Вона не визначається у момент увімкнення, коли нетривалий час має більш високе значення і не є результатом теоретичних розрахунків або сумою світлових потоків окремих світлодіодів. Клієнт, який купує продукти OSRAM, може бути впевненим, що світло, отримане від ліхтарів у дорожніх умовах, точно відповідатиме даним, наведеним на упаковці. Якщо Вам потрібно освітлення промислового рівня або врожай треба збирати цілодобово, або лісова дорога губиться в темряві і тумані – OSRAM буде надійним провідником.

Загальною рисою всіх новинок в серії LEDriving® є дуже висока якість виготовлення, яку підтверджує гарантія терміном 5 років. Додаткові й робочі світлодіодні ліхтарі OSRAM LEDriving®, виготовлені з використанням надзвичайно міцних полікарбонатних стекол, обладнані вбудованими контролерами, запобіжниками 12/24 В і захистом від зворотної полярності при підключенні живлення, а їх конструкція забезпечує ефективне відведення тепла. Завдяки цьому досягається термін служби навіть до 10 000 год. Світлодіоди, які використовуються в ліхтарях серії LEDriving® , мають високу енергетичну ефективність і колір світла 6000 К.

Моделі робочих ліхтарів OSRAM LEDriving®
Лінійка ліхтарів LEDriving®, призначених для використання поза дорогами загального користування, складається з трьох моделей: LEDriving® CUBE MX85-WD, LEDriving® CUBE MX85-SP та LEDriving® LIGHTBAR MX140-WD.

Light bar MX140-WD — це ліхтар із дальністю світлового променя до 60 м, з кутом розподілу світла 45° та зі світловим потоком 2000 люмем. Інші два ліхтарі є меншими і мають квадратну форму. Вони мають привабливий зовнішній вигляд: між чотирма світлодіодами високої потужності розміщені паркувальні ліхтарі у формі літери X. Моделі MX85-WD і MX85-SP виконують дві функції: робочих ліхтарів і, власне, паркувальних ліхтарів. У «робочому» режимі вони емітують світловий потік величиною 1250 люмен. Модель MX85-WD формує промінь з кутом розподілу світла 43,5° і дальністю до 55 м, а MX85-SP — світить більш точково (кут проміня 13,5°), але набагато далі – до 110 метрів. Корпуси усіх ліхтарів OSRAM LEDriving® віготовлені з пило- і водонепроникних матеріалів із класом захисту IP67.

Моделі додаткових ліхтарів OSRAM LEDriving®
Інші ліхтарі з серії OSRAM LEDriving® можуть використовуватися в транспортних засобах, які пересуваються дорогами загального користування, в якості додаткового освітлення, оскільки вони мають погодження ЕСЕ (Європейської економічної комісії). Їхньою основною функцією є додаткове освітлення під час руху.

Модель Lightbar MX140-SP — це ліхтарі компактного розміру:

Вони мають вузький кут розподілу світла 10° і дальність променя до 200 м з освітленністю 1 люкс. На додаток до їхньої основної функції — ліхтарів дальнього світла, вони також можуть бути використані в якості стильного декоративного освітлення.

Моделі Lightbar (FX250-SP, FX250-CB FX500SP і FX500-CB) мають більші розміри і є чудовим доповненням для ліхтарів дальнього світла. Моделі з позначенням SP емітують точкове світло променем із кутом 5°, і освітлюють місцевість попереду транспортного засобу до 450 м.

Моделі, що мають у назві літери СВ, характеризуються змішаним розподілом світла, яке водночас охоплює місцевість як далеко, так і близько до автомобіля

OSRAM LEDriving із серії Slim — це три моделі Lightbar (SX180-SP, SX300-SP і SX500-SP) з винятково компактною конструкцією і підвищеним ступенем захисту від пилу і води. Ці лампи можуть піддаватися частим контактам з водою під високим тиском — відповідно до норми IP69K. Температурний діапазон, в якому вони можуть працювати, також вражає — від –30 °C до +60 °С. Модель SX180-SP емітує світловий потік 1300 люмен, SX300-SP — 2600 лм, а SX500-SP — до 3900 люмен. Усі описані лампи із серії Slim мають велику дальність (190/270/370 м) і вузький кут розподілу світла — 8°.

Додаткові та робочі світлодіодні ліхтарі OSRAM серії LEDriving® змінять уявлення про те, на що здатний Ваш автомобіль. Де б не наздогнала Вас ніч яскраве світло світлодіодних ліхтарів OSRAM допоможе з легкістю подолати будь-який маршрут та виконати будь-яку роботу.

Світло – це OSRAM

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony