Нові продукти

Автозапчастини

Варто знати

Інше

Події

місяць тому  30.11.2020, ~ Administrator   

Компанія Nissens рада повідомити про підготовку до придбання ряду філій компанії AVA Cooling, що входить в Enterex International Limited Group. Дана купівля охоплює компанії AVA з Бенілюксу, Центральної та Східної Європи, Великобританії і Данії. Йдуть переговори про придбання AVA Cooling, розташованої у Франції, а італійську AVA Cooling не зачепить даний процес.

Дане придбання є важливим елементом комплексу стратегічних дій, які посилять позиції Nissens як провідної спеціалізованої компанії незалежного ринку автокомпонентів в таких категоріях продукції, як охолодження двигуна, кондиціювання повітря, турбонаддув і рециркуляція відпрацьованих газів.

Клаус Т. Педерсен, який обіймає посаду виконавчого віце-президента компанії Nissens Automotive, розповідає:

«Ми дуже раді анонсованим планам придбання і сподіваємося на успішну роботу з працівниками та клієнтами компанії AVA Cooling. Ми будемо активно підтримувати на ринку лінійки виробів двох окремих брендів і розвивати обидва бренди: як AVA, так і Nissens. Компанія AVA Cooling дуже чутливо реагує на зростаючий попит на вироби для охолодження двигуна і кондиціонування повітря, не в останню чергу – для автомобілів з великим пробігом. Компанія Nissens пропонує широкий асортимент виробів преміум-класу для таких категорій, як охолодження двигуна, кондиціювання повітря, турбонаддув і рециркуляція відпрацьованих газів, фокусуючи особливу увагу на швидкій доставці, повному покритті парку автомобілів і застосуванні нових технологій. Завдяки об'єднанню зусиль з AVA Cooling ми зможемо і далі вдосконалювати наші пропозиції для провідних глобальних гравців незалежного ринку автокомпонентів».

Відносно продовження співпраці з клієнтами компанії AVA Cooling пан Клаус Т. Педерсен підкреслює:

«AVA і Nissens вступлять в ретельно продуманий процес плавного злиття бізнес-платформ двох компаній, який дасть швидкий ефект. У рамках цього процесу найпильнішу увагу буде приділятися тому, щоб жодним чином не було порушено поточну щоденну співпрацю клієнтів AVA Cooling з локальними філіями AVA».

Угода на даний час знаходиться на етапі завершення.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony