Реклама
Hella

Нагороди удостоїлася система безпосереднього впорскування пального надвисокого тиску, що підвищує паливну ефективність бензинових двигунів внутрішнього згоряння.

На віртуальній церемонії, проведеній 30 вересня американським видавництвом Automotive News, компанія Marelli нагороджена премією PACE Award 2021. Цю престижну премію присуджують виробникам автокомпонентів за видатні інновації та технологічні досягнення, і Marelli стала однією з 14 компаній-переможниць. Підрозділ компанії по компонентах для силових агрегатів удостоївся премії PACE за свою паливну систему надвисокого тиску, що підвищує паливну ефективність бензинових двигунів. Премію PACE присуджено компанії Marelli другий рік поспіль - в 2020 році нагороди удостоївся модуль головного світла надвисокої роздільної здатності.

Компанія Marelli стала першим виробником, який розробив і випустив на ринок паливну форсунку, здатну працювати під тиском до 1000 бар включно. Система безпосереднього впорскування бензину (GDI) з подібним надвисоким тиском пального забезпечує максимально ефективне і повне згоряння пального. Одночасно вдається уникнути таких характерних для стандартної системи GDI недоліків, як підвищений ризик детонації і великий вміст сажі у відпрацьованих газах. Відштовхнувшись від характеристик нової форсунки, фахівці компанії Marelli створили комплексну систему, до складу якої входять паливний насос високого тиску, загальна паливна магістраль і електронний блок управління (ЕБУ) з відповідним програмним забезпеченням.

Ухвалення в найближчому майбутньому стандарту Євро-7 і аналогічних регіональних стандартів токсичності відпрацьованих газів пред'явить суворіші вимоги до викидів CO2. Відповідно до цього виробники автомобільних комплектуючих прагнуть розробляти нові рішення для підвищення паливної ефективності і зниження токсичності вихлопних газів двигунів внутрішнього згоряння. Основна ставка сьогодні робиться на підвищення ступеня стиснення і нові методи для поліпшення згоряння паливо-повітряної суміші. Інноваційна система GDI компанії Marelli з надвисоким тиском уприскування уможливила створення бензинового двигуна із запалюванням від стиснення під керуванням свічок запалювання. Створення двигуна з цієї революційною технологією стало плодом практично 20-річної праці інженерів по всьому світу.

«Ми пишаємося премією PACE 2021 року, присудженої за паливну систему GDI надвисокого тиску, - розповідає Мартін Мойсль, виконавчий віце-президент компанії і керуючий директор підрозділу Marelli по компонентах для силових агрегатів. - Ця технологія прекрасно відображає нашу мету – створення транспорту для більш безпечного, екологічного та мобільного світу в майбутньому».

27-а щорічна премія PACE організована виданням Automotive News і асоціацією виробників автомобільних компонентів Automotive Parts Manufacturers 'Association (APMA). Взяти участь в конкурсі могли постачальники, що надають товари, технології, матеріали і послуги безпосередньо для виробників легкових і вантажних автомобілів. Присудження премії PACE Automotive News у всьому світі вважається критерієм досягнення реальних інновацій в автомобільній промисловості.

Більш детальна інформація про премії Automotive News PACE Award представлена на веб-сайті www.autonews.com/pace.

Про компанію Marelli
MARELLI є одним з провідних незалежних постачальників компонентів і рішень для автомобільної промисловості у світі. Володіючи значним списком досягнень в області інновацій і передового виробництва, ми бачимо свою місію в тому, щоб докорінно змінити майбутнє засобів пересування, працюючи спільно з клієнтами та партнерами над створенням більш безпечного, екологічного світу з більш широкими можливостями в розрізі мобільності. Штат компанії налічує близько 58 000 співробітників. MARELLI сьогодні – це 170 заводів і науково-дослідних центрів по всьому світу, в тому числі в Азії, Південній і Північній Америці, Європі, Африці. У 2020 році дохід компанії склав 10,4 мільярда євро (1266 мільярдів японських ієн).

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony