Рекламаbilstein action 2021

Нові продукти

Автозапчастини

Варто знати

Інше

Події

місяць тому  04.03.2021, ~ Administrator   

13 лютого біля узбережжя Тохоку (префектура Фукусіма) в Японії стався потужний землетрус силою 7,3 бала, всього за кілька тижнів до 10-ї річниці землетрусу, цунамі і ядерної катастрофи в березні 2011 року. На цей раз, на щастя, про серйозні жертви не повідомлялося.

Нещодавній землетрус вплинув на інфраструктуру в Тохоку і на складальні підприємства Toyota в цьому районі. Toyota була змушена зупинити кілька конвеєрів зі складання автомобілів по всій Японії. Компанія Toyota в усьому світі багато працювала над безпекою ланцюжка постачання і якнайшвидшим перезапуском складальних конвеєрів.

Компанія KYB отримала лист від Віце-президента і Генерального директора із закупівель Toyota, в якому він висловив свою вдячність за наполегливу працю, виконану командою KYB, щоб підтримати Toyota в поновленні виробництва RAV4, для якого KYB постачає амортизатори OE.

Крім функціональної підтримки, команда KYB на північному заводі в Гіфу також підвищила моральний дух, прикріпивши велике повідомлення до першої палети, відправленої на постраждалий завод Toyota: «Ми разом подолаємо це стихійне лихо. Молимося за ваше швидке відновлення». Це повідомлення справило глибокий вплив на робітників заводу Toyota, і новина про це послання підтримки широкого поширилася, і в тому числі на зустрічі, на якій був сам президент Toyota. Вище керівництво заявило, що для них честь мати такого надійного партнера.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony