Рекламаbilstein brand 2022

Міжнародний постачальник в автомобільній промисловості HELLA і Hella Gutmann взяли участь у виставці Automechanika Frankfurt Digital Plus в рамках онлайн-платформи.

«Нарешті учасники ринку післяпродажного обслуговування можуть знову зустрітися на виставці Automechanika. Ми з нетерпінням чекали цифрового спілкування з нашими клієнтами, яким ми надали великі ноу-хау в рамках цифрової платформи виставки», - каже Йорг Харджес, керівник відділу маркетингу незалежного післяпродажного обслуговування компанії HELLA.

У перший день виставки Hella Gutmann почала з півгодинної презентації новітнього діагностичного приладу mega macs X. Завдяки своїй незмінно модульної концепції і новим, додатковим протоколам для зв'язку з сучасними автомобілями, mega macs X гнучко адаптується до майстерень будь-яких розмірів та обсягів і має великий технологічний заділ на майбутнє. На вебінарі персонал СТО також отримав актуальну інформацію про калібрування камер за допомогою інструменту CSC, віддаленому кодуванні і калібруванні за допомогою macsRemote Services та цифрові плани технічного обслуговування від macsDIA. Після цього зацікавлені особи дізналися більше про «Електроніку майбутнього» німецькою або англійською мовами на вебінарі HELLA. Вебінар дав уявлення про Мегатренд в автомобільній промисловості, а також про шляхи від розробки електронних виробів до їх технічного обслуговування.

«Основна увага приділялася цінним порадам для повсякденної роботи СТО, які можна безпосередньо застосувати на практиці і прискорити ремонт», - каже Харджес.
Наступного дня HELLA передала свій досвід німецькою та англійською мовами на вебінарі «Управління енергією». Протягом 25 хвилин вебінар наочно продемонстрував продукцію, пов'язану з електрифікацією автомобілів: від новітніх стартерів та генераторів до новітніх DC / DC-перетворювачів для електромобілів. Крім того, автомеханіки отримали поради про те, як впоратися з майбутніми завданнями з управління енергією в автомобілі.

На додаток до вебінарів HELLA і Hella Gutmann представили велику інформацію на цифровій платформі. В онлайн середовищі автосервіси можуть знайти детальну інформацію про електронні елементи, освітлення для конкретного автомобіля, стартера і генератора, а також про портфелі запасних частин HELLA. У компанії Hella Gutmann основна увага в онлайн присутності приділили діагностичним рішенням і професійному калібруванні камер та радарів. Також представили додаткові відеоматеріали про mega macs X і CSC tool.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony