Рекламаbilstein brand 2022

Нові продукти

Автозапчастини

Варто знати

Події

Події

11 місяців тому  20.09.2021, ~ Administrator   

Професіонали в області комерційного транспорту одинадцятий раз поспіль обирають HELLA найпопулярнішою маркою в сфері освітлення.

Визначилися переможці великого читацького опитування, проведеного виданнями trans aktuell, lastauto omnibus, FERNFAHRER і eurotransport.de. Одинадцятий раз поспіль міжнародний автомобільний постачальник HELLA назвали «Кращим брендом» в сфері освітлення.

«Минулий рік був дуже складним як для наших клієнтів, так і для нас через наслідки пандемії коронавіруса. Тому нам ще приємніше отримати нагороду «Кращий бренд» в одинадцятий раз поспіль. Це свідчить про те, що навіть в цей екстраординарний період ми змогли запропонувати продукцію і послуги найвищої якості», - каже Йорг Харджес, керівник відділу маркетингу ринку запасних частин компанії HELLA.

Зокрема, в минулому році HELLA ще більше розширила свої цифрові канали комунікації. «Чи то цифровий відеозв'язок, технічна інформація, актуальна інформація про продукцію, відеоролики по монтажу або вебінари через наші онлайн-портали, наші цифрові пропозиції підтримують зв'язок з нашими клієнтами. Крім того, ми створили для них реальну додану вартість завдяки широкому спектру послуг», - саме тому HELLA продовжить роботу над інноваційними продуктами і послугами. Наприклад, компанія запускає K-LED Nano, новий проблисковий маячок для комунальних автомобілів і тракторів. А за допомогою порталу для автосервісів HELLA TECH WORLD компанія HELLA пропонує незалежним СТО постійно зростаючий асортимент технічної інформації, інструкцій зі збірки й онлайн-навчання для забезпечення безперебійності роботи.

EuroTransportMedia (ETM) - провідне торгове видавництво у сфері комерційного транспорту. З 1997 р. воно організовує голосування серед професіоналів у номінаціях «Кращий бренд», «Краща вантажівка», «Кращий фургон» і «Кращий автобус». Цього року кращі представники всіх 25 категорій були номіновані на премію «Кращі бренди».

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony