Рекламаbilstein video 2022

Нові продукти

Шини

Варто знати

6 місяців тому  17.11.2021, ~ Administrator   

Виробник шин Hankook незабаром реалізує новий проєкт вартістю понад 32 мільйони євро щодо покращення якості послуг на своєму угорському заводі. Восени цього року розпочалося будівництво складів для зберігання сировини та готових шин. Очікується, що вони склади працювати протягом року. З початку будівництва заводу в Ракалмасі компанія Hankook вже інвестувала близько 880 мільйонів євро в економіку Угорщини.
­
­ ­ ­Для підвищення якості послуг та оптимізації процесів виробник шин преміум-класу Hankook будує внутрішню складську базу на своєму заводі в Ракалмасі. Компанія очікує, що інвестиції сприятимуть подальшому покращенню постачання сировини, підвищенню рівня безпеки та ефективності виробничих процесів.

В даний час 88 % готових шин зберігається на складі заводу, а їх решта та значний обсяг сировини — на складах за межами підприємства. Площа одного з блоків для зберігання сировини (хімікатів, текстильних і сталевих дротів, технічного вуглецю, діоксиду кремнію й сировини для блок-каучуку) складе близько 13 000 м2. Інша будівля збільшить місткість складу готових шин на заводі в Ракалмасі до 1,5 млн. шин завдяки площі 20 000 м2. Упорядкування дозволить Hankook задовольнити свої поточні потреби щодо організації зберігання власними силами без залучення зовнішніх підрядників. Завдяки цьому значною мірою зменшуватиметься логістичні навантаження і, як наслідок, негативний вплив автотранспорту на навколишнє середовище.

«Ці інвестиції спростять робочі процеси і підвищать якість наших послуг. Рішення щодо зберігання значних обсягів виробничої сировини безпосередньо на підприємстві стане великим кроком для заводу в Ракалмасі та спростить роботу наших співробітників. Відмовившись від послуг зовнішніх підрядників зі зберігання готових шин, ми покращимо логістику. Я впевнений в успіху нового проєкту і знаю, що, як і всі інвестиції, які ми робили досі, він ще більше підвищить нашу конкурентоспроможність і рівень ефективності» — повідомив Хен Юн Кім, керуючий директор Hankook Tire Hungary Ltd.

Будівництво вже розпочалося. Нова складська база буде здана в експлуатацію восени 2022 року. Це стане важливою віхою з моменту заснування заводу у 2006 році. Крім того, завдяки інвестиціям в останні роки потужність заводу в Ракалмасі збільшилася в 3,5 рази в порівнянні з початковим періодом: тепер він виробляє шини для легкових автомобілів, позашляховиків і фургонів приблизно в 900 типорозмірах та моделях. Угорський завод постачає високоякісну продукцію для популярних марок автомобілів, як-от Audi, BMW, Fiat, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes-Benz, MINI, Opel, Peugeot, Porsche, Seat, Skoda і VW.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony