РекламаGates 2021

Нові продукти

Шини

Варто знати

Події

Події

2 місяці тому  20.07.2021, ~ Administrator   

Hankook оснащує шинами преміум-класу BMW X3 M і X4 M, вперше беручись за автомобілі виробництва BMW M GmbH. Нові шини Hankook Ventus S1 evo Z встановлюються на заводі і спеціально розроблені для сегмента UUHP (Ultra-Ultra-High-Performance) для спортивних високопродуктивних автомобілів. Шини Hankook Ventus S1 evo Z виготовляються для обох моделей BMW в типорозмірах 255/40 ZR21 102Y для передньої вісі та 265/40 ZR21 105Y для задньої вісі та адаптовані до особливих вимог спорткарів, що випускає BMW M GmbH. Високий коефіцієнт зчеплення і дуже точне бічне спрямування для оптимізації керованості, навіть в найекстремальніших умовах, були вирішальними критеріями в процесі затвердження. Цей процес для всіх моделей M традиційно включає розширені випробування продуктивності на легендарній Нордшляйфе — «південній петлі» траси Нюрбургринг.
    ­
­В цьому році, із запуском на ринок моделі Ventus S1 evo Z, Hankook представила лінійку ультра-надвисокої продуктивності — категорію шин, розроблену для спортивних високопродуктивних автомобілів. Вперше виробник шин преміум-класу бере участь в оснащенні автомобілів BMW M GmbH, зокрема новий протектор встановлюватимуть на моделі X3 M і X4 M. Надзвичайна динамічність, маневреність і точність шин Hankook Ventus S1 evo Z підкреслять гоночну ДНК моделей M. Моделі Competition з двигуном потужністю 510 к.с. і обертовим моментом 650 Нм розганяються від 0 до 100 км/год усього за 3,8 секунди.

Окрім стандартних для галузі випробувань перед випуском, різноширокі шини 255/40 ZR21 102Y☆ для передньої вісі і 265/40 ZR21 105Y ☆ для задньої вісі були всебічно протестовані на максимальній швидкості на легендарній «петлі» Нордшляйфе на трасі Нюрбургринг. Це гарантує міцність конструкції шини та відповідність вимогам моделей M.
 
«Наша компанія заснована 80 років тому, і, безумовно, значним подарунком стала увага до нашого нового продукту, що її виявив BMW M GmbH, особливо престижний для нас клієнт — виробник з сегмента спортивних автомобілів, — заявив Сангхун Лі, президент європейського підрозділу Hankook Tire».

У автівок цього сегмента дуже високі вимоги до оснащення, особливо це стосується шин. Тому модель Ventus S1 evo Z має двошаровий каркас з арамідного композитного матеріалу. Це запобігає деформації, що може бути викликана тепловиділенням при тривалому використанні. В іншому випадку деформації привели б до небажаного збільшення радіусу кочення і втрат в точності рульового відгуку на високих швидкостях. Арамідному волокну властиві надзвичайна термостійкість і висока міцність. За відносно малої ваги в порівнянні із розміром, цей матеріал демонструє відмінні демпфуючі властивості. Новий малюнок протектора Hankook набуває додаткову стабільність за рахунок високоміцних сталевих ниток в зоні корду і в бортах, що, в поєднанні з посиленою боковиною, забезпечує стійкість ходу і точність відгуку, а також спортивну, динамічну керованість.

Під час розробки Ventus S1 evo Z ще одним важливим аспектом стало надійне зчеплення з дорогою в різних погодних умовах. Використаний склад матеріалу протектора був узятий з досліджень і розробок Hankook у галузі автоспорту. Для оптимальної взаємодії філерів, силіки і природних смол у матеріалі використані функціональні полімери останнього покоління. Це забезпечує незмінно високий рівень зчеплення в широкому діапазоні застосувань. Технологія виготовлення компаунда виникла в процесі розробки гоночних шин Hankook. Невеликі партії матеріалу обробляються більш дбайливо і набагато довше, ніж зазвичай.

Незважаючи на те, що Hankook Ventus S1 evo Z часто можна побачити зі спеціальним спортивним протектором, малюнок також може бути й асиметричним. Окремі блоки розташовані таким чином, щоб забезпечити оптимальну стійкість під час руху у будь-яких умовах. Три основні дренажні канавки, розташовані у внутрішній частині протектора, забезпечують ефективне відведення води на мокрому асфальті. Крім того, особливу увагу було приділено зовнішній поверхні протектора. Значно збільшена площа протектора враховує вимоги до проходження складних поворотів і забезпечує точне бічне спрямування, що є ключовим під час спортивного керування на сухій дорозі. На поточний момент виробник шин Hankook займається розробкою шин також і для інших моделей M GmbH.

Нові Hankook Ventus S1 evo Z в даний час є частиною базової комплектації автомобілів провідних виробників преміум-класу. Зараз шина доступна в 15 розмірах від 19 до 21 дюйма з шириною протектора від 225 до 315 мм в поперечному перерізі з серії 30 по 45. Протягом року модельний ряд доповнюватимуть іншими екземплярами з акцентом на преміум сегмент.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony