Нові продукти

Автохімія

Варто знати

3 місяці тому  12.10.2020, ~ Administrator   

Відомий в Україні постачальник з радістю повідомляє про розширення торгового асортименту. Компанія ХАММЕР протягом багатьох років є надійним постачальником олив і технічних рідин. Асортимент ТМ KRAFT розширився за рахунок антифризів і має в собі три готових продукти та два концентрати.

Компанія KRAFT-Oel GmbH була заснована німецьким інженером-хіміком Йозефом Крагером в 1963 році в м. Крефельд (Західна Німеччина). Історія її розвитку – це пошук оптимального поєднання «ціна-якість» здебільшого для внутрішнього німецького ринку в умовах жорсткої конкуренції з відомими німецькими та світовими виробниками мастильних матеріалів.

Дотепер ТМ KRAFT включала в себе дві продуктових лінійки:
Техничні аерозолі, які складаються із

 • Багатоцільового мастила KW-40,
 • Силіконової змазки,
 • Проникаючого мастила «Рідкий ключ»,
 • Очисника гальм

Моторні мастила

 • для бензинових і дизельних двигунів (з турбонаддувом або без нього) легкових автомобілів, мікроавтобусів, легкого комерційного транспорту, важкої та с/г техніки.

Завдяки розширенню асортименту, зараз з’явилась лінійка Антифризів, які виробляються на потужностях відомого європейського виробника.

Тепер розглянемо кожен з антифризів окремо:

Антифриз KRAFT G11 -35 ° C (зелений) – готова до застосування охолоджуюча рідина на основі моноетиленгліколю та іноваційного пакету присадок, завдяки чому забезпечується захист двигуна та деталів системи охолодження від корозії та перегріву. Не містить нітритів, амінів і фосфатів.

Антифриз KRAFT G12 / G12 + -35 ° C (червоний) – також готова рідина. Призначена для охолодження двигунів сучасних легкових і вантажних автомобілів, автобусів. Виробляється за особливою технологією ОАТ (Organic Additive Technology). Забезпечує ефективну роботу протягом більш ніж 250000 км пробігу легкових автомобілів, 500000 км пробігу для вантажної техніки, або на протязі 5 років. Не містить нітритів, амінів, фосфатів, боратів. У системах охолодження може бути використана до температури навколишнього середовища -35 ° C.

Антифриз KRAFT G11 -35 ° C (синій) – готова до застосування охолоджуюча рідина високої якості. Призначена для охолодження двигунів сучасних легкових і вантажних автомобілів, автобусів. Забезпечує бездоганний захист від корозії деталей з алюмінію. Містить високоефективний комбінований інгібітор корозії. Не містить нітритів, амінів, фосфатів.

Крім того, усі антифризи доступні у форматі концентрату.

Антифризи та концентрати KRAFT характеризуються високою якістю і відповідають вимогам VAG G11 і G12+ , а також вимогам провідних європейських та світових автовиробників.

Усі види антифризів виготовляються в каністрах 1,5 літра та 5 літрів.

Застосовуючи антифризи KRAFT в якості охолоджуючої рідини, водії можуть бути упевнені в надійній та бездоганній роботі своїх авто у самих екстремальних умовах.

Довідка:
Компанія ХАММЕР розпочала свою роботу на ринку України в червні 1996 року. На сьогодні ХАММЕР входить до складу холдингу ОБК-групп, що здійснює свою діяльність на території України, Білорусі, Литви, Латвії, Німеччини та інших країн Євросоюзу.
Компанія ХАММЕР – це організація зі стабільним розвитком, що володіє розвиненою інфраструктурою і висококваліфікованими кадрами.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony