У рамках щорічної спеціалізованої виставки «АвтоТехСервіс 2021» компанія ХАММЕР презентувала споживачам та партнерам продукцію торгової марки KRAFT. Акцент зробили на новинку українського ринку — серію олив KRAFT Euro, які виготовляються на відомому заводі у Нідерландах. Сьогодні для споживачів у наявності: легкомоторні оливи, оливи для важкого транспорту та сільськогосподарської техніки, гідравлічні та трансмісійні оливи.

На  українському  ринку  представлено  різноманітні  автомобілі, тому для них необхідні різні допуски автовиробників. Враховуючи це, компанія ХАММЕР представила одразу 6 олив KRAFT Euro для легкових автомобілів у трьох в'язкостях (5W-30, 5W-40, 10W-40). Оливи мають сучасні допуски Mercedes-Benz, Renault, General Motors, Volkswagen та бага-тьох інших світових автовиробників. Також слід виділити окремий продукт — це рідина для автоматичних ко-робок передач та гідропідсилювачів KRAFT Euro ATF VI. Якість олив підкреслюється сучасним лаконічним дизайном каністр, витриманим у чор-них та жовтих кольорах.

Продукція для важкого транспорту представлена моторними оливами 10W-40 та 15W-40, що ідеально підходять для автопарків техніки з нормами Евро-4/5 і Евро-6. Також в асортименті є гідравлічна олива з високим індексом в'язкості KRAFT Euro HLP46.

Окрім  високоякісних  олив,  на виставці  представили  антифризи КРАФТ, які виготовляють у ЄС. Антифризи вироблено на основі американської та європейської сировини з додаванням європейських присадок. Особливістю антифризів є використання виключно моноетиленгліколю вищої якості без додавання різних домішок, які можуть зменшувати  собівартість  продукції. Все це гарантує відповідність заявленим характеристикам та вимогам, що підтверджено незалежними тестуваннями та досвідом використання українських споживачів.

Також  на  виставці  представили технічні аерозолі ТМ МОТІР. Цей бренд має у своєму портфелі широкий асортимент технічних аерозолів: від спеціальних мастил та очисників до поліролів та ароматизаторів.

Компанія ХАММЕР активно бере участь у виставці «АвтоТехСервіс», тому нам стало цікаво дізнатися, які відмінності спостерігаються на виставці у цьому році. М и поспілкувалися з бренд-менеджером KRAFT Дмитром Яблонько, та дізналися більше про враження від заходу: «Попри карантинні обмеження, відвідувачів на виставці було не менше, ніж у минулі роки. Ми із задоволенням представили на нашому стенді повну гаму продуктів торгової марки KRAFT і, зокрема, презентували нову серію нідерландських олив KRAFT Euro. Це не тільки якісні, але й цікаві, з точки зору бізнесу, продукти. Кращим підтвердженням цього стала велика увага потенційних партнерів та власників СТО, магазинів, дистриб’юторів, агропідприємств до нашого стенду. А також було приємно поспілкуватись з клієнтами, які вже обрали КРАФТ для себе. Адже ми завжди раді новим знайомствам, спілкуванню в дружньому колі людей та спільній співпраці».

"Сучасна Автомайстерня" № 6 (153) 2021

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony