РекламаCTR2020

Нові продукти

Шини

Варто знати

Інше

5 днів тому  01.07.2020, ~ Administrator   

Компанія Continental збирає всю інформацію про свій асортимент товарів і послуг для автомобільного післяпродажного ринку на новому інтернет-порталі.

В майбутньому майстерні та дилери зможуть побачити всю продукцію, бренди та послуги Continental, які підтримують automotive aftermarket. Компанія як один з найбільших виробників автокомпонентів у світі, вирішила надавати свої ноу-хау та асортимент товарів й послуг власним партнерам на ринку запасних частин.

Зараз німецький виробник вже пропонує широкий асортимент продукції, включаючи шини, привідні компоненти, електроніку, гальмівні елементи та діагностичні рішення - і цей асортимент постійно розширюється. Але в довгостроковій перспективі все буде надходити з одного єдиного джерела, включає відповідні послуги, навчальні курси та концепції стимулювання збуту.

Зараз Continental пропонує безкоштовний та всеосяжний онлайн-каталог, який об’єднує всі бренди та товари. Це дасть можливість нам та вам легко визначити потрібну запчастину з пропонованого асортименту. Також доступні пояснювальні відео та відеоролики з продуктами.

Спочатку веб-сайт буде доступний сімома мовами: німецькою, англійською (американською та міжнародною), французькою, італійською, російською, сербською та іспанською. Але їх перелік буде розширюватись. Розробники також зробили великий акцент на зручному та інтуїтивному дизайні, тому сайт має адаптовані версії, незалежно від того, ви отримали до нього доступ з комп'ютера, планшета чи смартфона.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony