Рекламаbilstein action 2021

8 березня – час вибирати й робити подарунки жінкам. Завдання значно спрощується, якщо представниця прекрасної статі, яку ви хочете порадувати, має авто. Адже є безліч корисних речей для автомобіля, які час замінити, але все ніяк не доходять руки. Пропонуємо добірку подарунків, які точно будуть не зайвими для автоледі – тим більше в період зміни сезонів.

Зима, особливо сніжна й морозна, як у цьому році, - серйозне випробування для щіток склоочисників. Низькі температури погано впливають на стан гуми скребка: вона стає жорсткою і, відповідно, більш крихкою, частинки льоду та іній на склі призводять до появи дрібних розривів. Тому після зими «двірники» дуже часто потребують заміни. Якщо знаєте модель автомобіля вашої прекрасної дами, підібрати в подарунок їй нові щітки склоочисника буде нескладно. А щоб не сумніватися в тому, що сюрприз виявиться приємним, вибирайте виробника з перевіреною репутацією. Наприклад, в асортименті Bosch можна знайти щітки склоочисника практично для всіх моделей автомобілів – від традиційних каркасних до сучасних безкаркасних (лінійка Aerotwin). Щоб не помилитися з вибором, скористайтеся сайтом www.boschwiperblades.com.

Ще одним актуальним подарунком можуть стати нові салонні фільтри. Нехай не тільки світ навколо вашої леді, але й салон її автомобіля дихає весною! Тим більше попереду сезон, коли салонному фільтру доведеться працювати в особливо напруженому режимі – очищувати повітря, що надходить у салон не тільки від пилу й вихлопних газів, але й від пилку рослин, тополиного пуху та інших потенційних алергенів. Саме тому салонний фільтр рекомендується міняти саме в цей період. Крім того, забитий фільтр негативно впливає на роботу кондиціонера (оскільки пропускає менше повітря в салон), може спричинити збільшення витрат пального. А ще стає розсадником бактерій, цвілі та грибка, які з настанням тепла починають активно розмножуватися в накопиченому в фільтрі бруді. Тож такий корисний подарунок стане чудовим знаком уваги й турботи – особливо якщо вибрати Bosch FILTER + з антиалергенним і антибактеріальним шаром, який допомагає утримати та нейтралізувати до 99% пилу, алергенів і запахів.

Перше, що хочеться зробити з автомобілем після зими, - як слід відмити його не тільки від пилу і бруду, а й від залишків агресивної хімії, якими оброблялися дороги. Тому візьміть до уваги ще один варіант подарунка для автоледі – сертифікат на послуги професійної автомийки. Будьте певні, жінка буде вам дуже вдячна, якщо ви звільните її від зайвих турбот з обслуговування її авто.

Сертифікат на технічне обслуговування в автосервісі – теж відмінний подарунок. Тим більше деякі мережі пропонують зручні пакети послуг з урахуванням найнеобхідніших сезонних потреб. Так, у мережі СТО «Бош Авто Сервіс» можна записатися на весняну перевірку автомобіля, щоб вчасно діагностувати неполадки, які могли виникнути за час зимової експлуатації. Знайти територіально відповідне СТО, отримати консультацію фахівців онлайн можна на сайті www.bosch-car-service.com.ua або за телефоном 0 800 213 203.

Нехай вашим прекрасним автоледі підкорюються будь-які шляхи, водіння приносить тільки задоволення, а автомобілі радують надійною роботою та безвідмовно виконують будь-які бажання своїх власниць!

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony