РекламаCTR2020

Як зрозуміти, що свічки запалювання несправні і їх пора міняти?

Як зрозуміти, що свічки запалювання несправні і їх пора міняти? Відразу звернемо увагу: міняти свічки запалювання тоді, коли вони вже виходять з ладу – це не зовсім правильний підхід, і він може призвести до поломки двигуна. Важливо не допускати настання несправності свічок запалювання.

Які основні ознаки несправності свічок запалювання?

Перша: якщо при запуску двигуна стартер запускається, але запалювання не відбувається.
Друга: якщо при їзді двигун сіпається і не розвиває максимальні оберти.
Третя: перевитрата палива і чорний колір вихлопних газів.

Чи можна визначити стан свічок за візуальними ознаками?

Так, для цього треба викрутити свічки з двигуна і перевірити розмір зазору між електродами і присутність нагару. Наявність чорної сухої сажі на електродах, а також збільшений зазор між електродами свідчать про необхідність заміни деталі.

Як визначити, що зазор між електродами більше норми?

Кожна свічка запалювання має так зване маркування, яке містить дані щодо розміру зазору. Маркування може виглядати так: BPR7ES11. Розмір допустимого зазору вказується цифрою в кінці маркування. Якщо цифри немає, тоді нормою для деталі є стандартне значення 0,8 мм. Якщо зазор менше норми, це може призвести до зниження потужності двигуна і збільшення витрати палива.

На що ще варто звернути увагу при заміні свічок запалювання?

Крім рекомендацій автовиробника, при заміні свічок запалювання варто також враховувати краплинне число свічок, яке вказує гранично допустиме температурне навантаження. У маркуванні BPR7ES11 цифра 7 показує краплинний індекс. Залежно від краплинного числа (від 2 до 10) розрізняють гарячі та холодні свічки. Якщо встановити холодні свічки з великим краплинним числом, двигун може працювати з перебоями. Але якщо в машині газ, тоді свічки повинні мати менший зазор між електродами і більш високе краплинне число.

Джерело

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony