РекламаGates 2021

Нові продукти

Автозапчастини

Варто знати

більше року тому  07.07.2020, ~ Administrator   

Система підвіски Intelligent Damping Control (IDC) - інноваційна технологія, яка розроблена компанією KYB та вже використовується при виробництві деяких престижних моделей автомобілів.

Так,  у  Європі  концерн  PSA застосовує  її  в  моделі  DS7 під назвою DS Active Scan Suspension. Також дана система представлена в Peugeot 508 і новій флагманській моделі DS9, випуск якої очікується в 2021 році. В Японії автомобілі Lexus LS і LC, а також Toyota Crown і Avalon, з конвеєра оснащені системою IDC від KYB.

Хуан Карлос Дієз, виконавчий директор KYB Europe Aftermarket, пояснює: «Ця система  оригінального  устаткування є ще одним чудовим прикладом технологічних досягнень світового рівня, створених командою інженерів KYB Європейського офісу і штаб-квартири в Японії».

Ця  інтелектуальна  технологія втілена з використанням монокамери, яка розміщена за вітровим склом і перманентно аналізує  профіль дороги, відправляючи дані в електронний центральний блок IDC. Вона з'єднана з чотирма датчиками висоти і трьома акселерометрами для вимірювання реакції автомобіля, зокрема, швидкості, гальмування і кута повороту керма.

Блок  управління  безперервно розраховує  оптимальні  параметри амортизатора для компенсації впливу будь-яких нерівностей, підвищуючи рівень  комфорту  для  створення відчуттів  унікально-плавного  кермування. Це досягається за допомогою пропорційного електромагнітного клапана на кожному амортизаторі, який узгоджує (регулює) внутрішній тиск між верхньою і нижньою камерами, забезпечуючи індивідуальний контроль відбоюстискання на всіх чотирьох колесах.

Випробування показують, що такі переваги особливо відчуваються на задніх сидіннях: завдяки системі сканування суттєво зменшуються коливання, які виникають при пробоях підвіски. Може складатися враження, що ця система створена лише для підвищення комфорту, проте вона істотно впливає і на рівень безпеки. При більш плавному водінні всі чотири колеса утримуються в постійному контакті з дорожнім покриттям, що забезпечує більш безпечне кермування і гальмування, що, в свою чергу, відчутно зменшує втому водія.

"Сучасна Автомайстерня" № 5 (142) 2020

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony