Рекламаbilstein video 2022

Робочі зони автомеханіків – темні оглядові ями і важкодоступні ділянки моторних відсіків. Тут без надійного освітлення не обійтися.

Автомеханіки виділяють два важливі чинники, які впливають на якість, зручність та швидкість проведення робіт з ремонту й обслуговування автомобіля – наявність доступу до вузла і правильне освітлення робочої зони. Причому найчастіше світло грає навіть більш важливу роль: на дотик у темряві багато не напрацюєш. Фахівці висувають дуже серйозні вимоги до інспекційних світильників. Ідеальне джерело світла повинне бути яскравим, компактним (якщо йдеться про автономні ліхтарі) і видавати максимальну потужність протягом декількох годин без підзарядки. Потрібно враховувати і те, що в робочій зоні на СТО завжди повно твердих кутів і важких залізяк, об які можна пошкодити освітлювальний прилад, до того ж інструменти – і лампи в тому числі – можуть забруднитися оливою або антифризом. Так що інспекційний ліхтар повинен мати ударостійку конструкцію та безболісно переносити контакт з агресивними рідинами.

Прекрасно знаючи всі ці нюанси, компанія Osram створила лінійку професійних ліхтарів LEDinspect PRO – вони забезпечують підвищену яскравість освітлення і мають герметичні, пилозахищені й ударостійкі корпуси з нековзних матеріалів. Ці джерела світла роблять максимально комфортним та ефективним процес діагностики і ремонту в умовах будь-якої автомайстерні.

На додаток до лінійки ліхтарів для СТО компанія Osram не забуває і про хороше освітлення при проведенні аварійних робіт, що можуть застати автовласника в дорозі, або за будь-яких домашніх робіт.

Для цього розроблено лінійку інспекційних ліхтарів, які можна ефективно використовуватися не тільки в умовах СТО, а й у повсякденному житті.

Ліхтарі моделей:

MINI 125

Складаний ліхтар FOLDABLE 80

POCKET 160

та ін стануть незамінними помічниками в будь-якій ситуації, що вимагає надійного і комфортного переносного освітлення.

Вони забезпечені акумуляторами з можливістю підзарядки, магнітами і гаками для зручного розміщення в будь-якому місці, складними корпусами і т.д.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony