Рекламаbilstein brand 2022

Нові продукти

Оливи і мастила

Варто знати

7 місяців тому  25.12.2021, ~ Administrator   

Компанія Wolf ще більше розширила свій інноваційний асортимент GAS, випустивши новий продукт WOLF VITALTECH 5W30 GAS. Новий мастильний матеріал є відповіддю на зростання ринку транспортних засобів на альтернативному пальному та доповнює передову моторну олію VITALTECH 5W40 GAS у лінійці GAS.

В останні роки європейський ринок інноваційних автомобілів, що працюють на газі, стабільно зростав. У поточному 2021 році автомобілі з двопаливними двигунами, а також двигунами на ЗВГ (зріджених вуглеводневих газах) та ЗПГ (стиснутому природному газі), становлять 3,2% пасажирських автомобілів та 1,5% легких комерційних автомобілів. Завдяки  інвестиціям  регіонального масштабу в газову інфраструктуру, змінам у автомобільній промисловості та впровадженню законодавства про викиди, екологічні переваги газових транспортних засобів стають все більш привабливими для автомобілістів та менеджерів автопарків.

Найбільш поширеним типом транспортних засобів, що працюють на газі, є двопаливний двигун, в якому використовують комбінацію бензину та ЗВГ (зрідженого вуглеводневого газу) або бензину та ЗПГ (стисненого природного газу). Двопаливні автомобілі становлять 98% ринку транспортних засобів, що використовують альтернативне пальне, причому більшість їх популярності пов'язана з можливістю дооснащення  газовою  системою існуючої моделі.

Ці цікаві автомобілі представляють певні труднощі для механіків та автомайстерень. Як вибрати потрібну моторну оливу? Які особливі потреби мають автомобілі з двигуном, що працює на двох видах пального?

Насамперед, використання ЗВГ та ЗПГ призводить до підвищених температур згоряння. Це може пошкодити клапани і викликати накопичення кислотних з'єднань у двигуні, про що повинні знати всі технічні фахівці. Отже, що можна зробити для вирішення унікальних проблем транспортних засобів із газовими двигунами?

Wolf  Lubricants  продовжує  інвестувати в лінійку моторних олив серії GAS – продуктів, розроблених для цього ринку. Спочатку компанія представила інноваційний продукт WOLF VITALTECH 5W40 GAS, а тепер, після доопрацювання, розширює асортимент GAS, включивши до нього зовсім нову оливу WOLF VITALTECH 5W30 GAS для ще більшого охоплення ринку.

Лінійка GAS від Wolf складається з високоякісних базових олив та сучасного пакету присадок, а ще вона допомагає захистити клапани двигуна та нейтралізувати шкідливі кислотні сполуки. Ці моторні оливи мають чудову плинність, що полегшує холодний запуск, забезпечує чудове змащування і скорочує знос двигуна, а якісні інгредієнти  дозволяють  збільшити інтервали заміни оливи (відповідно до вимог автовиробників). Вони забезпечують повний захист транспортних засобів з двигунами, що працюють на двох видах пального, а також на ЗВГ та ЗПГ .

А що можна сказати про інші типи двигунів? Лінійку GAS від Wolf також  можна  використовувати  у різних автомобілях з бензиновими та дизельними двигунами – що значно спрощує вимоги до складських запасів для дистриб'юторів та автомайстерень. WOLF VITALTECH 5W30 GAS та WOLF VITALTECH 5W40 GAS тепер доступні в упаковках різного об'єму – від 1 до 1000 літрів.

КОРОТКО:

 • Європейський ринок інноваційних автомобілів, які працюють на газі, стабільно зростає.
 • Wolf розширила свій інноваційний асортимент GAS, випустивши новий продукт VITALTECH 5W30 GAS.
 • Ця моторна олива доповнює оливу VITALTECH 5W40 GAS в асортименті для газових двигунів.
 • Лінійка GAS спеціально розроблена для задоволення вимог, що пред'являються до автомобілів, які працюють на газі, а також забезпечує  відмінне  охоплення автопарків.
 • Захищаючи клапани двигуна та нейтралізуючи кислотні сполуки, ця інноваційна серія допомагає полегшити холодний запуск, знизити зношування двигуна та збільшити інтервали заміни!

Сучасна Автомайстерня" № 10 (156) 2021

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony