Рекламаbilstein video 2022

Міжнародний постачальник в автомобільній промисловості HELLA представив на виставці IAA Mobility 2021 в Мюнхені широкий спектр інноваційних рішень в області освітлення та електроніки для мобільності майбутнього.

Презентація HELLA, зокрема, зосереджена на рішеннях для таких основних тем майбутнього, як електромобілі, автоматизоване керування, цифрове освітлення і програмне забезпечення. Крім виставкового стенду площею 400 квадратних метрів, компанія HELLA у цьому році розширила свою присутність на виставці, додавши цифрову платформу для віддаленої презентації продукції клієнтам.

«IAA Mobility – одна з найважливіших провідних світових виставок для індустрії мобільності, тому вона є ключовою подією і для компанії HELLA», - говорить генеральний директор HELLA д-р Рольф Брайденбах. «Тому ми використовуємо саме цю платформу для представлення наших інноваційних рішень в області освітлення та електроніки, а також для спілкування з нашими діловими партнерами – як фізично на нашому стенді, так і віртуально за допомогою нових цифрових форматів комунікації».
Однією з основних цілей компанії HELLA є зниження енергоспоживання транспортних засобів і, таким чином, внесок у мобільність без викидів. Компанія HELLA представила в Мюнхені різні рішення для ефективного і раціонального управління енергоспоживанням і тепловим режимом. До них відносяться, зокрема, системи управління високовольтними батареями. Системи HELLA забезпечують безпечне і надійне функціонування батарей в електричних і гібридних автомобілях, вимірюючи, зокрема, напругу, температуру і струм батареї. Їх модульна, масштабована конструкція також дозволяє інтегрувати їх в електроніку автомобіля незалежно від використаних технологій. Це забезпечує високу ступінь варіативності для використання в різних батареях і моделях автомобілів.

HELLA також постачає необхідні компоненти для автономного водіння. Наступне покоління радарних датчиків 77 ГГц для допоміжного або автоматизованого водіння характеризується, зокрема, використанням новітніх технологій антен і мікросхем. Це дозволяє збільшити дальність виявлення радарних датчиків, розширити поле зору і поліпшити вимірювальну здатність на близькій відстані. Таким чином, транспортні засоби, люди або інші об'єкти можуть бути виявлені ще більш точно. На цій основі можна ще більш надійно реалізувати функціональні можливості допоміжного або автоматизованого водіння.

Як фахівець в області освітлення, компанія HELLA також представила на виставці нові цифрові технології освітлення, які відкривають широкі можливості для дизайну і комфорту та піднімають на новий рівень споживчий досвід. Наприклад, технологія фари «Solid State Lighting | High Definition »(SSL | HD) на основі мікросхем забезпечує більшу безпеку і комфорт при русі. Спільно з партнерами компанія HELLA зробила джерело світла ще більш компактним. В основі технології лежать мікросвітлодіодні кластери SSL, тобто, електронні компоненти, на яких в даний час розміщено від 100 до 25 000 світлодіодних пікселів на дуже маленькому просторі. Більш високий дозвіл не тільки забезпечує краще висвітлення дороги, а й дозволяє реалізувати нові функції освітлення з високою роздільною здатністю, такі як проектування на дорогу безпечної відстані або розмітки смуги руху.

Ще одна важлива світлотехнічна інновація, яку HELLA представила на виставці IAA Mobility, - це нова концепція комбінованих задніх ліхтарів FlatLight. З її допомогою HELLA істотно змінює дизайн майбутніх світових сигнатур. Це стало можливим завдяки концепції світловодів, заснованої на особливо малій мікрооптиці. Це оптичні лінзи розміром не більше крупинки солі. Оскільки індикатор, стоп-сигнал і задній ліхтар можуть бути реалізовані разом в одному оптичному елементі, технологія FlatLight відкриває цілковито нові можливості для безпомилкового визначення екстер'єру задньої частини автомобіля з характерним світловим дизайном. Ще одним плюсом є те, що технологія FlatLight значно ефективніша і вимагає приблизно на 80% менше енергії, ніж звичайні системи.

Система доступу Smart Car Access System від HELLA також забезпечує більшу безпеку і зручність. Користувачі можуть застосовувати цю систему для відкриття, закриття та запуску двигуна свого автомобіля абсолютно вільно, без класичного радіоключа. Заснована на інтегрованій надширокосмуговій технології, система відрізняється особливо високим рівнем безпеки, оскільки запобігає так званій ретрансляційній атаці. Тому вона повністю відповідає вимогам безпеки, що пред'являють страховики транспортних засобів. У той же час система HELLA Smart Car Access може бути використана для простого і надійного управління авторизацією доступу, наприклад, для цілей спільного використання автомобілів, а також для активації додаткових функцій, які можна персоналізувати.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony