РекламаGates 2021

Компанія HELLA як експерт на ринку автомобільного освітлення та електроніки створює рішення щодо освітлення салону автомобіля, які дозволяють індивідуалізувати дизайн конкретної моделі і зробити його дійсно унікальним. Один із прикладів – комплексна система освітлення для салону нового Mercedes-Benz S-класу, яка дарує пасажирам почуття виняткового комфорту.

Д-р Франк Хубер, керуючий директор HELLA, який відповідає за напрямок освітлення, розповідає: «Дизайн салону все більше визначає комфорт і задоволення від водіння. Тенденція до індивідуалізації в поєднанні з новими технологіями відкриває перед нами цілий спектр нових можливостей ». HELLA пропонує комплексні системи освітлення, для яких створює сценарії освітлення, які відображають переваги конкретного виробника або клієнта. Один з прекрасних прикладів – 64-колірна активна система освітлення салону HELLA з 10 різними сценаріями освітлення, яка входить в стандартну комплектацію Mercedes-Benz S-класу. В системі застосовано 41 світловод, який дозволяє підсвітити всі необхідні елементи і зони салону. Наприклад, використовується фонове підсвічування зони водія з панорамним оглядом, також реалізовано декоративне підсвічування і освітлення дверей, центральної консолі, сидінь і периметра стелі кабіни. Для підсвічування підлоги в зоні водія, ящика рукавички та інших відділень для зберігання в різних зонах автомобіля встановлено 7 окремих компактних світлодіодів, а блок управління HELLA забезпечує надійне управління системою і плавні переходи кольору. Повністю продумана і вивірена система є важливим елементом унікального дизайну і атмосфери моделі.

Зараз HELLA активно працює над новими концепціями внутрішнього освітлення, оскільки з настанням ери автономного водіння корінним чином зміниться інтер'єр всіх моделей автомобілів. За словами Франка Хубера, «тепер, коли функції водія переходить до автоматизованих систем, внутрішній простір автомобіля можна використовувати найрізноманітнішим чином».

Тому увагу розробників направлено на функціональні колірні діодні модулі і розумні системи освітлення, які дозволяють реалізувати безліч нових функцій, наприклад, використовувати сценарії освітлення салону, які дозволяють створити розслаблюючу або, навпаки, робочу атмосферу. Одночасно, така система дає можливість підвищити безпеку водіння за допомогою колірної індикації, при якій, наприклад, червоний сигнал на передній панелі сповіщає водія про небезпеку і допомагає уникнути зіткнення з іншими учасниками дорожнього руху.

порекомендувати іншим

Наскільки Вам сподобалася стаття? голосів: 0

 • 0
  ЗАДОВОЛЕНИЙ
 • 0
  ЗДИВОВАНИЙ
 • 0
  ПРОІНФОРМОВАНИЙ
 • 0
  МЕНІ НЕЦІКАВО
 • 0
  СУМНИЙ
 • 0
  РОЗЛЮЧЕНИЙ
 • 0
  НЕМА СЛІВ

КОМЕНТАРІ (0)

ДОДАТИ КОМЕНТАР
Будь ласка, введіть відповідь
  КОМЕНТАРІВ НЕМАЄ...
do góry strony